Сьогодні нам вдалося узяти інтерв'ю, у одного з найсильніших магів України, яким являється маг Агварес :
 
- Здрастуйте Агварес або Іван, як Вас називати?
 
- Звуть мене Іван, а ім'я мого присвячення Агварес. Ви можете звертатися до мене як вам зручно, це не принципово. Як правило, ім'я присвячення дозволяє відрізняти людей з одним прізвищем, ім'ям і т.д, адже магією займаються дуже багато людей. Ім'я присвячення використовується більше в роботі, тому як саме тут тебе знають сили, які допомагають впливати на ситуацію.
 
- Скажіть Агварес, Вам перейшов дар по родовій лінії, а чи бувають маги, які навчилися магії самі, в школах магії або по підручниках, що випускаються магами?
 
- Якщо у людини немає дару, то цьому просто так не навчишся. Існують заповзятливі люди, які створюють сайти, школи, пишуть книги з магії, з метою продати і заробити на цьому гроші. Вони лукавлять і дають надії тим, що навчаються, що колись, вони стануть сильними і знаменитими магами. Проходять роки, людина розуміє, що вона не може навчитися обіцяному, а не малі гроші витрачені. Після чого вона розчаровується в магії, а частенько стає шахраєм, як і його вчитель. Завдяки подібним "школам" і "учителям", шарлатанів збільшилося в сотні разів і це ще не межа.
 
- Ви хочете сказати, що усі, хто пише книги, навчає в подібних школах, обманюють людей і є шарлатанами?
 
- Я хочу сказати, що ті, хто пише і продає книги як науковий посібник, а так само навчає магії в подібних школах, не до кінця чесний зі своїми учнями і послідовниками. Адже маг передає своєму єдиному учневі, не лише свої знання, а і свою силу і тільки перед своєю смертю. Якщо він не передасть свою силу, він не зможе спокійно померти. Знання без сили, нічого не варте. Тобто, вони навчають тому, чим людина не зможе скористатися. Самі дайте назву цьому вчинку.
 
- Так, я чула, що для того, щоб бабка спокійно померла, їй пробивають стелю і хто до неї доторкнеться перед смертю, успадкує її дар.
 
- А хто саме з учнів успадкує дар учителя, якщо звичайно такий є, і чому тоді вчаться інші, а точніше навіщо? І навіть якщо б маг вирішив і міг би передати свій дар раніше чім помре, чому ці учителі, самі надають послуги? Адже у них дару і сили вже немає, вони його передали або продали якомусь зі своїх учнів! Дар не можна розділити, він передається повністю від одного мага до іншого і стає ще сильніше, ніж був раніше. Ви самі поміркуйте, все дуже просто, якщо звичайно знати істину.
 
- Дійсно просто, я як те про це не замислювалася, хоча чула це неодноразово.
 
- Ось саме тому, ще жодна людина не стала магом за допомогою цих книг і шкіл магії. Зате шарлатанів в інтернеті стало значно більше, чим їх було років п'ять тому.
 
- Які ще основні моменти ви могли б назвати, які відразу ж відрізнили б мага від шарлатана? Якби ви шукали справжнього мага, на що б звертали увагу в першу чергу? Кого б ви уникали?
 
- Моментів багато і якщо детально порушувати цю тему, піде багато часу. Я б уникав тих, хто називає себе магістрами, жерцями, приховує свою зовнішність уникаючи спілкування по скайпу, телефону, використовує анонімні платіжні системи, не має офіційного сайту або сайт на безкоштовному хостингу, є керівниками шкіл магії і використовує платну рекламу. Білих магів, які проводять приворот і чорних, які лікують людей, а так само тих, хто пропонує оплату по результату і в ході спілкування просить гроші на матеріали або інші розтрати.
Все повинно бути прозоре і незмінне, з моменту початку співпраці і до його завершення.
 
- А чому ви уникали б тих магів, які дають платну рекламу?
 
- Я не розміщую ніякої реклами, і до мене в день звертається близько 3 чоловік. Якби я її розмістив, то раз в десять мінімум я б збільшив потік людей. Навіщо? Якщо я в місяць можу зробити допомогти від сили десяти клієнтам, навіщо мені ще за це платити гроші? Мене рекомендують ті, хто звертався до мене по допомогу, для мене цього цілком достатньо.
 
- Ви згадали про те, що якщо маг приховує зовнішність, ви б його уникали. Чому? Адже маг може не виставляти напоказ свої фото, він знімає обряди інших магів і може побоюватися помсти з їх боку? Це не говорить, що якщо немає фото, то маг шахрай?
 
- Звичайно, шарлатаном із-за фото не назвемо, а ось те, що маг не упевнений у своїх силах, висновки зроблю. Навіщо звертатися до того, хто не упевнений в собі? Якщо хтось наважиться зашкодити магові, він зуміє знайти необхідну фотографію або зробити її на особистій зустрічі, або спілкуючись по скайпу. Люди повинні розуміти до кого вони звертаються. А то багато "магів" пишуть, що можуть усе, а ось поговорити по скайпу або зустрітися бояться помсти магів конкурентів. Це просто сміх. Будь-який маг вже готовий до подібних атак інакше б не знімав чужі роботи, розуміючи, що за це він отримає по шапці навіть без фото. Адже не даремно говориться, - Боїшся, не роби, а робиш, не бійся. В крайньому випадку приховай очі або сфотографуйся з котом. Даруйте, у мене важливий дзвінок.
 
- На цій ноті, наше спілкування було перерване. Ми дякуємо магові Агвареса за роз'яснення, упевнені, що його пояснення допоможуть нашим читачам визначитися у виборі мага. Для тих хто хоче звернутися до нього по допомогу, використайте офіційний сайт мага Агвареса http://agvares.com і залишайте свої відгуки про співпрацю з цією мудрою людиною.

Свежие новости