Про що може запитати людина, що живе несвідомо - чи є магія? Що скаже маг, який прийняв концепцію мультіваріатного світу - чи є реальність? Все, що відбувається у світі - явища всіх мастей, - має свої причини. Причина і початок справжньої магії - бажання окремої персони піднестися, набути право, якого позбавлені звичайні люди - право свідомо обирати свою реальність. Але, адже і звичайні люди володіють правом вибору, скажете ви. Так. Але, переважна більшість робить свій вибір несвідомо. Тоді як справжній маг, занурений у філософію чаклунства, відстежує свої слова і думки, і несе відповідальність за кожен свій крок. Це і є усвідомлення свого життя.

Християнський егрегор на всі здатний - і привороти через нього роблять, і псування, та захисту ламають. Ось тільки достукатися до нього важко, енергії бере занадто багато. Поки відьма контакт налагодить, з неї сім потів зійде, та й грошей в церкві перетягав силу-силенну. Всі види магії - справа індивідуальна. Кому, які енергії підходять. Якщо правильно поясніть свою позицію і доведете, що той, кого ви зібралися псувати - нехороша людина, святі, Ангели і Архангели зіпсують не гірше, ніж Біси. Так, і не гріх у них - чаклувати.

І плату вони із задоволенням приймають, в відкупи не тільки свічки люблять. Щоб успішно чаклувати по-білому, потрібно грати за правилами егрегора. Взагалі, що стосується суті магії, то я схиляюся до думки, що і Біси в одній зв'язці, але при цьому ще й конкурують. За білої вивіскою ховається серйозний вид магії. На будь-якій сторінці відкрийте Біблію, і тут же зустрінетеся з описом зрад, вбивств, страт і страшною Божої кари.

Псування в білої магії, до слова, йдуть на ура. Приміром, відспівування на семи соборах та інших, яких, до слова, чимало. У нас, у людей, є перевага. Наш плюс у тому, що ми шукаємо. І, рано чи пізно, на чомусь зупиняємося. У когось чорна магія в крові, у інших - біла. Щось добре йде, щось не вдається. Але, зрештою, кожен з нас сам робить свій вибір.


Свежие новости