Початком всіх видів магії може бути марнославство, амбіційність, вибагливі й т.д. Але, яка її справжня мета? Якщо концепцію чаклунства очистити від якої словесної, моралізаторської, етичної лушпиння, залишиться суть магії - діамант, якому немає ціни. Адже види магії в її чистому вигляді - це символ мудрості, колосальна спроба людини відкрити очі, побачити справжній світ, в якому він живе. Справжній світ, а не матрицю, повну обмежень.

У справжньому світі існують духи. Подолати обмеження, здобути владу над іншими, творити словом і думкою, і в цьому сенсі наблизитися до Вселенського Творцеві - в ідеальному своєму вираженні це сіль чаклунства як явища, серце і суть магії.

Види магії - класифікація традицій і єдність чаклунства

Людина в силу своєї пристрасті до разграничениям і класифікацій, визначив різні види магії, в яких зосереджені ті чи інші системи, методи і техніки впливу, управління та трансформацій. Однак це не стосується самої суті магії, хто б, який шлях ні вибирав - чорнокнижництво, білу магію, веретнічество, шаманізм, некромантію (магію смерті), рунічну магію (магію життя), магію стихій, сфіротіческую магію, або вікканскіх традиції.

Одним за духом близько чорнокнижництво, інші йдуть у білу магію. Одні точно знають, що їм потрібно, інші роками перебувають у пошуку, практикують в традиціях, що не конфліктують між собою, або стають двуручники. Навіть давно застрягле в зубах кліше про добро білої магії, і чорної магії, як про втілення абсолютного зла, не змінить справжньої суті магії. Білі чаклуни не тільки лікують, вони ще й псують. А відьмаки, які мають зв'язки з Темрявою, здатні не тільки на псування, можуть і хвороби зняти, і захисту потужні поставити, і життя налагодити, можуть і молодість і щастя дати.

У сприйнятті людини все відносно, бо ми подібні траві на вітрі, але справжня суть магії - непорушна і вічна, як Всесвіт. Подумайте, чи є магія біла, витворюючи зло? Безумовно. Але, що є зло, що не відносне поняття, як не чергова ілюзія людського світу - світу майя («майя» - те, чого немає)? Адже те, що для одного зло, для іншого - благо.

Джерело www.bombla.org


Свежие новости