Багато сильні заклинання чорної магії сіють сварки і розкладання. Але, до речі, чимало й таких, що позбавляють від хвороб, безгрошів'я, закривають від ворогів. Є книги заклинань чорної магії, що допомагають відновити теплі стосунки в родині, залучити удачу, знайти втрачений, недоброзичливцям повернути те, що вони заслужили.

Магія - це прекрасна зброя. Невідомий гострий меч, що допомагає разити ворогів і розрубувати вузли, щоб вступити в життя нову, успішну. Хороша книга заклинань чорної магії є хранителем знань, які чорнокнижник - будь він новачок, або авторитетна людина з серйозним стажем, використовує в потрібний момент, і отримає результат.

Сильні руйнівні обряди чаклун виконує із закликом духів Темряви, які є Сила. Для чаклуна книга заклинань на смерть не є предметом першої необхідності, як багато прості смертні думають. Чорна магія тисячоліттями розвивається і посилюється не тільки для того, щоб псувати. Чаклунство за допомогою змов і привороту созидательно більшою мірою, ніж прийнято про це говорити.

І пора вже залишити помилки з приводу Темних і Світлих, нібито Світлі ідеальні, а від Темних тільки і чекай обману, болю і зради. Що вас так обурює, шановні? Хіба самі люди не такі? Ключовий момент - Темні духи ставляться до магу так, як він до них. Якщо відчують повагу з його боку, побачать у ньому сильну особистість - захистять і допоможуть, і все дадуть. Чорна магія не для боягузів, а читати книги заклинань і змов людям з хиткою нервовою системою і зовсім не рекомендовано.

Хороша книга заклинань чорної магії - хліб насущний мага

Щоб самостійно виконувати заклинання і ритуали чорної магії, потрібно мати спеціальне посвята і заступництво Сил. Це поширена судження з одного боку абсолютно вірно, але, з іншого - застосовно із застереженням. Багато обряди добре йдуть і приносять плоди і без посвяти.

Заступництво ж Сил не спадає раптом, з нізвідки. Це не манна небесна. Заступництво потрібно заслужити, а зробити це можна тільки одним-єдиним способом - часто і багато практикуючи, роблячи сильні заклинання чорної магії, напрацьовує чаклунську силу і досвід, виховуючи себе духовно і зживаючи в собі страх. Іншого шляху немає. У чаклунстві фактор праці займає особливе місце. Якщо комусь це здається складним або нудним, значить, чорнокнижництво не для нього. На етапі інтенсивного навчання книги чорної магії і чаклунства - незамінний читання.

Коли Темні вас перевірили і прийняли, коли ви шляхом проб і помилок отримали певний досвід чаклунських практик, і маєте абиякий багаж знань, починається новий етап роботи. А саме: вам доведеться вирішувати, слідувати далі шляхом мага, або, поки не пізно, зійти з нього. І ось тут-то, вирішивши цю дилему, чорнокнижник свідомо приймає посвячення і зречення.


Свежие новости