У сучасному світі, де фотографії вже давно не є предметом розкоші, а являють собою приналежність повсякденному житті людей, псування по фотографії жертви стає все більш поширеною.

Серед окультних нападів з використанням зображення людини, трапляються і сильні наведені порчі на смерть по фото.

Чорна магія і сильна порча на смерть

Світ змінився. Якщо ще кілька років тому переважна більшість людей чаклунство відкидало як явище, неможливе за визначенням, то сьогодні чорна магія зміцнила свої позиції, а про можливість безкоштовної порчі на смерть чули багато хто.

Чорна порча на смерть по фото - людина і його зображення

Фотографія - це носій особистої енергетики людини. Зберігається тривала зв'язок між зображенням і його господарем. І людина, практикуючий чорну магію, без особливих зусиль зможе впливати на жертву через її фото. Аж до наведення порчі на смерть.

Чаклунську порчу на швидку смерть по фотографії в сучасній інтерпретації слід розглядати не як окультне безконтактне напад, миттєвий смертельний удар, а як низку хвороб, нещасних випадків, які, якщо жертва не позбудеться від наведеної деструктивної програми, рано чи пізно, приведуть її до загибелі.

Що стосується швидкого заподіяння смерті людині, то такі практики були відомі чародіїв давнини. Сьогодні ці практики вважаються втраченими.

По-справжньому сильна чаклунська порча на смерть по фото, викривляє долю зіпсованих, де розвиток життєвих ситуацій буде відбуватися абсолютно інакше, може бути наведена практикуючим майстром з благословення і допомоги темних сил.

За матеріалами necrodeath.com


Свежие новости