У Росії як і раніше залишається реальною загроза змови еліт, в результаті якої можливе зміна влади в країні. Про це заявив відомий астролог Павло Свиридов, роблячи прогноз на 2015 рік. Він навіть назвав дві фігури, кожна з яких може прийти на зміну Путіну в обстановці загострення, викликаного конфліктом Урана і Юпітера. Причому на одну з них вже ведеться таємна і обережна атака в ЗМІ.

Путін піде? При такому позахмарному рейтингу?

- Я теж не впевнений, що Путін піде на нульовий варіант і відмовиться від влади. Це, як показали останні події, не в його дусі, він боєць. Але загроза змови еліт в Росії як і раніше залишається. Я продовжую розглядати кілька фігур і схиляюся до двох реально сильним.

- Прізвища назвете?

- Це в першу чергу міністр оборони Сергій Шойгу і мер Москви Сергій Собянін. Справа в тому, що, за моїми графіками, кар'єра Шойгу робить різкий сплеск в другій половині 2015 року. Він реально може стати керівником держави, оскільки керує реальною силою, армією. А у кого реальна влада, той і командує країною. Але я роблю обережний прогноз, тому що, як показала практика, до моїми прогнозами прислухаються, враховують їх. А врахований прогноз має всі шанси не збутися. І друга фігура, Собянін, теж, на мій погляд, представляється дуже реальною. Ми зараз бачимо обережну, приховану атаку на Собяніна в багатьох ЗМІ. Московський уряд починають пов'язувати з таємним фінансуванням групи Навального. А також всіляко випинають не надто популярну політику щодо платних парковок, ще деяких подібних речей. Завжди можна знайти, за що покритикувати керівника такого величезного мегаполісу. Те, що така прихована, острожна атака йде проти Собяніна, говорить про те, що його фігура розглядається всерйоз.

- І коли ви очікуєте ротації еліт?

- Для Путіна в майбутньому році критичним є березень. Є об'єктивні показники. Астрологически це черговий конфліктний аспект між Ураном і Плутоном. Плутон - це бог війни, смерті, це катастрофи, кризи. Уран - це раптові революції, перевороти, бунтарство. І ось ці дві планети зійшлися в дуже конфліктному аспекті. Перші сплески цієї квадратури були в 2008 році, а останній сплеск буде в лютому 2017 року. Але це вже такі горбки. А ось точних аспектів, їх там всього 7. Сім точних квадратур між Ураном і Плутоном. І перша квадратура почалася в березні 2012 року - це якраз той час, коли Путін втретє став президентом Росії. І далі кожна точна квадратура збігалася з якимсь черговим кризою. У тому числі з кризою по Криму, з валютною кризою, з атакою на нашу економіку в грудні - це передостання квадратура. І ось остання з цих 7 точних квадратур припадає на березень 2015 року.

По суті, Путін реалізує ось цю квадратуру, конфліктну ситуацію, революційну, перетворюючу, по суті, кризову, але в даній ситуації він виступає як носій сил, які змінюють світ. Як чистильник, як санітар, який вичищає все віджиле, згниле, може бути, в тому числі і в нашій країні. Я був би радий, якби це все трапилося набагато раніше, але раз це почалося в 2012 році, то слава богу, що почалося! Зрештою, щось в нашій країні почало змінюватися, відбуватися.


Свежие новости