Як зрозуміти хто перед вами - маг або шарлатан? На жаль далеко не завжди можна дізнатися істинного чаклуна, адже на його лобі немає світиться клейма: "Made in Hogwarts". Ця стаття для тих людей, хто всерйоз вирішив вдатися до допомоги мага і боїться потрапити в халепу.

Уявіть, що ви потрапили у важкі життєві обставини, і після довгих безплідних метань зрозуміли: вашому горю допомогти може тільки маг.

Легко сказати - маг. Он їх зараз скільки розвелося! У наше століття інтернету, віртуальний світ заполонило таку кількість ошуканців іменують себе чаклунами і шаманами, що впору запалювати вогнища інквізиції, щоб дізнатися хто з них справжній! Однак якщо ви налаштовані серйозно, я дозволю собі дати вам декілька корисних порад, що стосуються корінних відмінностей істинних магів і людей тільки іменують себе такими.

Отже: спілкуючись з людиною до якого збираєтеся звернутися за магічною допомогою, прислухайтеся до голосу свого серця. Якщо з незрозумілих причин, маг справляє на вас відразливе враження його послугами краще не користуватися. При цьому ніякої ролі не грає, спілкуєтеся ви з представником магічною когорти в реальному житті або ж на інтернет-форумі. Прислухайтеся до себе - серце не обдурить.

Якщо ж ваше серце мовчить, прислухайтеся до слів, які говорить чаклун. Він чинить на вас тиск? Дає зрозуміти, що якщо ви не скористаєтеся його послугами по зняттю псування (наприклад), то втратите чоловіка? Так адже це шантаж! Справжній маг ніколи не вдається до такого методу залучення клієнтів.

Крім того, спілкуючись з чаклуном, не забудьте поцікавитися, яку гарантію він дає. Якщо вам обіцяють 100% результат - задумайтеся. Жоден істинний цілитель не стане гарантувати однозначного успіху своїх дій, як і не встановить часових рамок. Якщо до того ж маг додає, що ефективність проведеного ритуалу буде залежати від вашої віри - знайте, перед вами обманщик! Як може людина вірити в силу мага, якщо той сам в неї не вірить?!

Одним із прийомів істинного шарлатана без сумніву є самореклама. Людина, яка хвалиться своєю могутністю, розповідає про численної «зіркової» клієнтурі, і через пропозицію вставляє фразу, що всі навколо брехуни і обманщики - безумовно, викликає підозру, адже в колі справжніх магів не прийнято ділитися подробицями життя своїх відвідувачів. Якщо на доказ своїх слів, чаклун починає приводити схвальні відгуки своїх клієнтів, подумайте, чи варто довіряти незнайомцям?

Тим більше, будьте обережні, якщо спілкування з «посередником вищих сил» проходить на інтернет-ресурсі, адже в цьому випадку, всі подяки в своєму форумі міг написати він сам.

Зараз на багатьох сайтах можна зустріти списки так званих «чаклунів-шарлатанів», проте чи варто їм вірити? Незважаючи на те, що під кожним з подібних постів ви обов'язково побачите добру сотню коментарів залишених «обдуреними» клієнтами, задумайтеся: хто складає ці списки? Людина, обманутий усіма цими магами? Погодьтеся, таке малоймовірно. Набагато більш очевидним, є аргумент що ці «чорні списки» публікують маги-шарлатани, спраглі позбудеться своїх щасливих конкурентів. Істинний чаклун ніколи не стане зводити наклеп на своїх колег, це не в його правилах. Справа навіть не в тому, що справжній маг - біле і пухнасте ангелоподібне істота. Просто люди цієї професії, що працюють з тонкими енергіями, остерігатимуться зайвий раз чіпляти негатив, спілкуючись з озлобленими людьми. І хоча зустрічаються випадки, коли чаклун воліє брудну енергетику, викликаючи ненависть до самого себе, таких ситуацій все ж одиниці. Знову ж, подумайте самі - хіба може така людина зцілити, або залучити чисту любовну енергію для хорошого привороту? ..

Які все-таки відмітні ознаки має справжній маг?

Перебуваючи на сайті, який належить магу, зверніть увагу: на якому хостингу знаходиться ресурс. Якщо на безкоштовному, то велика ймовірність що перед вами обманщик, завжди готовий змінити свій черговий адресу. Якщо до того ж сайт відкритий недавно - можливість що ви зустріли шахрая, збільшується, адже своє ім'я справжні маги заробляють не один день!

Чесний чаклун ніколи не стане приховувати свій справжній номер телефону або Skype, і при необхідності завжди вийде з вами на відеозв'язок! Якщо ж у відповідь на ваше прохання ви чуєте якусь дурну відмовку, до якого висновку ви прийдете? Що людина, що заробляє не менше сотні доларів за один сеанс, не має пару сотень рублів необхідних на покупку веб-камери?

І останнє. Істинний маг ніколи не відмовить вам у проханні про укладення договору на надання послуг, причому, якщо після проведення ритуалу немає ніякого ефекту, хоча ви правильно виконували всі необхідні дії - він поверне вам гроші...


Свежие новости