У світі буде продовжувати бушувати Нова Велика Депресія. У США (точніше, в декількох державах, що виникли на їх місці) вперше за багато десятиліть (з часу Великої Депресії 1929 -1933) почнеться справжній голод, від якого помруть багато мільйонів людей. Голод в Америці буде ускладнюватися стрімким опустелюванням багатьох американських територій. Влада Канади будуть змушені ввести військову охорону своїх кордонів від біженців з США. Справа дійде до стрілянини і застосування танків, в результаті чого будуть багато тисяч загиблих американських біженців.

Нічим не краще будуть справи в Західній Європі. Масове безробіття, голод, хвороби. Одночасно там піднімуть голову мусульманські екстремісти, які почнуть утворювати в окремих районах шаріатські міні-держави. Багато держав Західної Європи в результаті діяльності мусульманських екстремістів почнуть дрейфувати до громадянської війни. Урядам цих держав доведеться йти на дедалі більші поступки мусульманам.

На території колишньої Югославії справа дійде до нової міжетнічної війни між слов'янськими народами і так званими мусульманами (слов'янами, які перейшли в мусульманство ще при турецької влади). На початку цієї війни мусульмани, які отримали підтримку від Арабо-мусульманського союзу, доб'ються великих успіхів. Однак згодом серби відіб'ють багато території назад.

У мусульманському світі остаточно оформляться чотири центри сили.

Перший складе Арабо-мусульманський союз, який простягнеться від Атлантичного океану до Перської затоки, і який матиме два центри - в Єгипті та Саудівській Аравії. Туреччина потрапить в залежність від Арабо-мусульманського союзу.

Передбачення

Другий центр сили складе Іран, який буде стрімко перетворюватися в одну з великих держав світу. Але Іран буде знаходитися у ворожих відносинах з Арабо-мусульманським союзом і третім центром сили мусульманського світу. Найбільш гостро інтереси Ірану і Арабо-мусульманського союзу будуть стикатися в Іраку, який, нарешті, вийде з смуги воєн. Однак мир в Іраку буде вельми крихкий.

Третій центр сили складуть Афганістан і Пакистан, найбідніші і обділені мусульманські території, що будуть ворогувати з усім своїм оточенням - на півночі з проросійською Середньою Азією, на Заході з Іраном, і на сході з Індією, яка, втім, сама важко буде переживати Нову Велику Депресію і кліматичні катаклізми. Третій центр намагатиметься отримувати допомогу від Арабо-мусульманського союзу, але за ідеологією буде набагато більш екстремістськи налаштованим, ніж Арабо-мусульманський союз.

Четвертий центр сили мусульманського світу виникне в Південно-східній Азії на місці Індонезії, Малайзії, Філіппін і частині Таїланду. До 2016 року вони знищать християнське керівництво Філіппін і зроблять його мусульманською державою. Їхні претензії простягнуться до Австралії, яка в результаті кліматичних змін стане по справжньому «зеленим континентом», з обличчя якого почнуть стрімко зникати пустелі. Але там їх інтереси зіткнуться з китайськими та індійськими інтересами.

Союзником четвертого центру сили мусульманського світу виступить Японія, яка буде все більш сильно втягуватися в протистояння з Китаєм.

Ізраїлю, не дивлячись на всю підтримку всесвітньої єврейської діаспори, доведеться піти на поступки Арабо-ізраїльському союзу, і повернуться до кордонів 1967 року, віддавши мусульманам Східний Єрусалим з Храмової горою. Положення Ізраїлю трохи поправить обставина, що пустеля Негев, що займає дві третини Ізраїлю, почне перетворюватися на придатну для проживання субтропічну місцевість.

У Південній Америці, населення якої буде прагнути до півдня, на пустельні землі на півдні Аргентини, теж почнеться ряд кривавих міждержавних конфліктів.

В 2016 році стане ясно, що світ котиться до нової світової війни, і як тільки будуть закінчені геополітичні зрушення і подолані наслідки Нової Великої Депресії, вона неминуче вибухне.

Західна Європа і США стрімко будуть втрачати своє значення і перетворюватися на «території перманентного хаосу».

Триватиме процес подолання «водної катастрофи 2012 року». Кількість ураганів, землетрусів, цунамі буде неухильно знижуватися.


Свежие новости