Овен

Найменше ви сьогодні потребуєте мелодраматичних настроїв. Не піддавайтеся на провокації, нехай навіть вас і обізвуть циніком.

Телець

Сьогодні ви будете ніжним, що люблять... У вас є два варіанти: або розкрити свої почуття повністю, щоб не залишалося неясностей, або сидіти й помовчувати.

Близнюки

Сьогоднішній день ознаменується приступом бурхливої діяльності, у яку буде залучений кожний, хто буде мати нещастя попастися вам на очі. Ви ризикуєте перевтомитися.

Рак

Почніть цей день із тим, чиє суспільство вам приємно. Звичайна бесіда із цією людиною поступово перейде в побудову планів на майбутнє, у результаті чого може виникнути ідея, яка на перший погляд хоч і здасться дикуватою, але буде коштувати здійснення.

Лев

Віднесіть до кожного незнайомця, з яким прийде спілкуватися сьогодні, як до майбутнього кращого друга. Можливо, так воно й буде.

Діва

Сьогодні у вас можуть виникнути неприємності із друзями або родиною. Постарайтеся не занадто на них ображатися, інакше вибачатися прийде вам же.

Ваги

Ваш день сьогодні повинен бути пофарбований у позитивні тони. Може розігратися уява, так що, якщо ви - людей творча, подбайте, щоб було на чому запам'ятати ідею, що раптово осінила вас.

Скорпіон

Сьогодні ви можете без зазору совісті плисти за течією. Яке б плин вам не попалося (рекомендується все-таки тепле, а то чи мало що), воно в кожному разі принесе вас саме туди, куди вам потрібно.

Стрілець

Сьогодні всі навколо вас буде досить туманно. Не маючи можливості скласти собі ясну картину, що відбувається, не варто ризикувати, вирішуючись на активні дії. Цей день краще провести в блаженнім байдикуванні.

Козеріг

Сьогодні вам буде необхідно дружня участь в особливо великих розмірах. Без нього нині буде важко, вас будуть сушити різні малоприємні почуття, починаючи від елементарного голоду, до всесвітньої туги.

Водолій

Нинішній вечір найкраще провести в тихому сімейному колі або в нечисленній компанії добрих друзів. Те ж стосується й іншого дня. Дотримуйтеся принципу сімейності - свої не підведуть.

Риби

Ваше щастя зовсім поруч, так що відправлятися на його пошуки за тридев'ять земель у тридесяте царство зовсім не обов'язково. Тільки час даремно втратите.
Загадкове і Таємниче:
Овен Найменше ви сьогодні потребуєте мелодраматичних настроїв. Не піддавайтеся на провокації, нехай навіть вас і обізвуть циніком.
Що Почався 2016 рік покладе кінець тривалій чорної смузі у вашому житті. Невдачі, нарешті, залишать вас, а щастя постукається в будинок.
Якщо в сні Ви побачили Землю з космосу, виходить, вас очікує приємна бесіда із друзями.
Сни на Л / Сонник, сон про локомотив. Почути в сні свисток тепловоза — виходить, що Вам має бути випробувати радість і подив від появ
Овен (21.03 – 19.04) У грудні для Овнов у любовному житті буде мати велике значення соціальний аспект. Вільних Овнов чекають гарні побаче
Овен. У Овнів самої напруженої буде перша третина місяця. Їм як і раніше складно поєднувати ділові інтереси з особистими, а в юних Ов

Магія