Що Почався 2016 рік покладе кінець тривалій чорної смузі у вашому житті. Невдачі, нарешті, залишать вас, а щастя постукається в будинок. Приємні події, які почнуть відбуватися з вами можуть здивувати.

Жінка Стрілець стане життєрадісною, повної надій і розкриється в спілкуванні із протилежною підлогою. Не обмежуйте себе в їжі, розвагах, сімейних святах. Надолужте все те, що ви упустили торік. Головне провести червоним маркером грань, за яку краще не заступати ні в невинному флірті, ні в сексуальні відносинах.

Весняні місяці спонукають вас зайнятися собою. Відвідуйте фітнес центри, робіть нові покупки, переміните зачіску або обновите свій гардероб. Період сприятливий для пошуку людини, готового профінансувати ваші зрослі апетити. Причому, якщо навіть ви песиміст і певен, що принців на землі вже не залишилося, ваші переконання похитнуться. Особливо насиченим подіями буде травень. Кількість сюрпризів буде просто зашкалити.

Літо – пора серйозних покупок. Фінансова ситуація до цього часу остаточно прояснитися. Не тринькайте гроші, але й не заощаджуйте. Усе витрачене ви легко заповните в наступні місяці. Ви будете маємо гостру потребу в тому, щоб вас хтось направив у потрібному напрямку. Найкраще, якщо це зробить кохана людина. У той же час уникайте дріб'язкового контролю у всьому, відстоюйте право на власний вибір.

Придушите вересневе роздратування, яке не сповільнить з'явитися. Можливо, у цей час від вас зажадають дотримувати ритуалів і підкорятися правилам, які особисто вам не доправлять ні найменшого задоволення. Якщо ви підете на приводу у своєї мінливої натури, то результатом будуть сварки. А от виявлена м'якість допоможе не тільки із честю вийти з положення, що створилося, але й придбати надійних друзів.

Урочистість останніх осінніх місяців проникне у ваше серце спокійним зачаруванням. Перервати ваш споглядальний настрій не вдасться навіть чоловікам з вимогами й пропозиціями. Просто натискайте на кнопку «проігнорувати» і ви нічого не втратите. У той же час не забувайте, що ми відповідаємо за свої вчинки й розв'язку.

Зима, що наближається, – гарний момент, щоб побрати собі домашнього вихованця. Якщо у вас уже є собака або рибки, заведіть собі ще кого-небудь. Енергетика вашого житла в результаті цього наповниться теплом, спокоєм і затишком.


Загадкове і Таємниче:
Овен Найменше ви сьогодні потребуєте мелодраматичних настроїв. Не піддавайтеся на провокації, нехай навіть вас і обізвуть циніком.
Що Почався 2016 рік покладе кінець тривалій чорної смузі у вашому житті. Невдачі, нарешті, залишать вас, а щастя постукається в будинок.
Якщо в сні Ви побачили Землю з космосу, виходить, вас очікує приємна бесіда із друзями.
Сни на Л / Сонник, сон про локомотив. Почути в сні свисток тепловоза — виходить, що Вам має бути випробувати радість і подив від появ
Овен (21.03 – 19.04) У грудні для Овнов у любовному житті буде мати велике значення соціальний аспект. Вільних Овнов чекають гарні побаче
Овен. У Овнів самої напруженої буде перша третина місяця. Їм як і раніше складно поєднувати ділові інтереси з особистими, а в юних Ов

Магія