Якщо в сні Ви побачили Землю з космосу, виходить, вас очікує приємна бесіда із друзями.

Якщо Ви побачили в сні себе в космічному кораблі — виходить, що Ви шукаєте пригод, а знайшовши їх, Ви пошкодуєте про це.

Якщо Ви побачили в сні, що Вас насильно відправляють у космос, то Вас чекає складне випробування в житті. Жінці подібне сновидіння обіцяє нещасливе заміжжя.

Якщо Вам приснилося, що Ви вдивляєтеся в глибини космосу й міркуєте над змістом світобудови, то в реальному житті Ви загрузли в суєті постійних турбот і обов'язків.

Загадкове і Таємниче:
Овен Найменше ви сьогодні потребуєте мелодраматичних настроїв. Не піддавайтеся на провокації, нехай навіть вас і обізвуть циніком.
Що Почався 2016 рік покладе кінець тривалій чорної смузі у вашому житті. Невдачі, нарешті, залишать вас, а щастя постукається в будинок.
Якщо в сні Ви побачили Землю з космосу, виходить, вас очікує приємна бесіда із друзями.
Сни на Л / Сонник, сон про локомотив. Почути в сні свисток тепловоза — виходить, що Вам має бути випробувати радість і подив від появ
Овен (21.03 – 19.04) У грудні для Овнов у любовному житті буде мати велике значення соціальний аспект. Вільних Овнов чекають гарні побаче
Овен. У Овнів самої напруженої буде перша третина місяця. Їм як і раніше складно поєднувати ділові інтереси з особистими, а в юних Ов

Магія