Сни на Л / Сонник, сон про локомотив.

Почути в сні свисток тепловоза — виходить, що Вам має бути випробувати радість і подив від появи давним-давно відсутнього товариша або раптовим підвищенням по службі.

Бачити стар тепловоз, що розвалився, — поганий сон, що не обіцяє нічого гарн, що обіцяє лиха або втрату власності.

Якщо Ви побачили в сні локомотив, що рухається з великою швидкістю — пророкує ріст Вашого благополуччя й майбутні подорожі в інші країни, але у випадку якщо тепловоз коштує — проблеми зможуть перешкодити справам, а подорожі будуть відкладені до кращих часів.

Побачити, як локомотив тягне склад — сновидіння виходить, що Ви одержите допомогу людини, що має чималий вплив, завдяки чому Ваші справи влаштуються благополучно. Жінці подібне сновидіння обіцяє вигідне одруження.

Якщо Вам приснилося, що Ви бачите, як до складу приєднують локомотив, то в реальному житті Ви зумієте добитися запланованої мети, тільки звернувшись за допомогою до знайомих.

Побачений вартий локомотив — виходить, що Вас переслідують постійні непогодженості, і через це Ви зовсім перестали звертати увагу на головне, у підсумку, Ви можете багато чого втратитися.

У нашому онлайн соннику Ви можете довідатися не тільки, що означає локомотив у сні, але й подивитися тлумачення інших снів. Крім того, ми пропонуємо подивитися сонники Ванги й Нострадамуса, сонник Міллера — можливо саме в ньому Ви знайдете значення сну «локомотив».

Загадкове і Таємниче:
Овен Найменше ви сьогодні потребуєте мелодраматичних настроїв. Не піддавайтеся на провокації, нехай навіть вас і обізвуть циніком.
Що Почався 2016 рік покладе кінець тривалій чорної смузі у вашому житті. Невдачі, нарешті, залишать вас, а щастя постукається в будинок.
Якщо в сні Ви побачили Землю з космосу, виходить, вас очікує приємна бесіда із друзями.
Сни на Л / Сонник, сон про локомотив. Почути в сні свисток тепловоза — виходить, що Вам має бути випробувати радість і подив від появ
Овен (21.03 – 19.04) У грудні для Овнов у любовному житті буде мати велике значення соціальний аспект. Вільних Овнов чекають гарні побаче
Овен. У Овнів самої напруженої буде перша третина місяця. Їм як і раніше складно поєднувати ділові інтереси з особистими, а в юних Ов

Магія