Овен (21.03 – 19.04)

У грудні для Овнов у любовному житті буде мати велике значення соціальний аспект. Вільних Овнов чекають гарні побачення, дорогі подарунки, зустрічі з людьми, що відбулися, однак, усі їхні нові знайомі, які добилися хоч яких-небудь просувань по соціальним сходам, виявляться пихатими й самовпевненими людьми - це буде приводити Овнов у якесь замішання, адже не дивлячись на любов до комфорту, для Овнов залишається одним з головних пріоритетів у відносинах духовність. Однак, у грудні Овни віддадуть перевагу соціальному аспекту й будуть підбирати собі партнерів по їхньому достаткові. У сімейних Овнов можливі розбіжності в родині із приводу матеріального благополуччя.

Телець ( 20.04 – 20.05)

Тельці в грудні будуть примхливими й плаксивими, вони будуть прагти відносин, але при цьому вони будуть робити все, що б показати навколишнім, що їм погано. При пропозиціях допомоги Тельці будуть відмовлятися й затверджувати, що їм нічого не потрібно, що буде приводити навколишніх у ще більше замішання. Така поведінка Тельців приведе їх до депресії й посварить із їхніми партнерами. Зірки радять Тельцям почати небагато інші заходи, що б налагодити стосунки із протилежною підлогою - розкріпачитеся й займіться собою, сходите в спа-салон, запишіться на танці, відвідаєте театр і не бійтеся фліртувати. Адже в другої половини місяця в Тельців цілком імовірна зустріч із людиною, яка може круто поміняти їхню долю. Для Тельців, які вже полягають у відносинах, нічого нового й цікавого не передбачається. Відносини будуть розбудовуватися стабільно й ніщо вам не зможе перешкодити одержувати задоволення від звичних і улюблених вами речей: походів по магазинах, вечері в улюбленому кафі, прогулянки по парку з коханою людиною.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Близнюкам, які в грудні розраховують завести новий роман, повний емоцій і почуттів, слід бути активними, ініціативними й проявляти більше вимог до самих себе. Це необхідно для того, що б активізувати в першу чергу самих себе. Ви вже давно не стежили за тенденціями моди, давно не відвідували салони краси й ваш гардероб уже давно праг би кардинально змінитися. Зірки рекомендують виправити створену вами ситуацію, подивитися на себе більш уважно в дзеркало й зрозуміти яку людину ви могли б до себе залучити. Грудень сприятливий місяць для зміни свого іміджу. Близнюки, які вже полягають у відносинах, будуть проявляти свою інертність. Вони будуть проти того, що б їх зайвий раз торкали, заводили з ними розмови й мучили на їхню думку безглуздими питаннями. Як тільки в третій декаді в окільцьованих Близнюків відбудуться зміни в настрої.

Рак ( 22.06 – 22.07)

Особисте життя Раків буде перебувати в грудні під контролем їх друзів і колег по роботі. У грудні вони будуть проявляти максимум інтересу до особистого життя Раків і обов'язково будуть брати участь у всіх нових знайомствах, давати ради й критикувати їхньої дії. Ракам такі дії здадуться як зазіхання на їхню особисту думку й на ради своїх друзів вони захочуть наплювати. Однак, зірки говорять про те, що саме в грудні більшість рад друзів для Раків може виявитися корисним. Не варто, звичайно, сліпо довіряти свою долю в руки оточуючих вас людей, але й повністю ігнорувати їхня думка теж не варто. Прислухайтеся до їхніх рад, аналізуйте й робіть правильні висновки. Раки, які вже полягають у відносинах, у грудні відчують недолік уваги. Уся причина криється в тому, що ви часто говорите самі, але при цьому забуваєте слухати свого партнера, цікавитися його життям і задавати йому питання про те, як він себе почуває і як провів день. Налагодьте стосунки зі своєю другою половиною, виявите цікавість до її думки й покажіть їй, що вона вам не без цікава. Зірки допоможуть вам у грудні знайти загальну мову зі своїми улюбленими.

Лев (23.07 – 22.08)

Особисте життя Львов буде бити ключем. Згідно із зірками саме в грудні у Львов з'явиться унікальна можливість розташовувати до себе людей, не додаючи при цьому особливих зусиль. Ізюминкою вашої чарівності буде той факт, що ви зможете розташувати до себе кого завгодно, навіть тих, на кого давно заглядалися. Згідно з розташуванням зірок, саме в цьому місяці, ви нарешті зможете завести масу приємних і потрібних знайомств, які придадуться вам надалі. Леви, які вже перебувають у відносинах, у цьому місяці зможуть їх поліпшити, налагодити взаєморозуміння, вибачити помилки й дозволити образи. У третій декаді місяця Левам слід оглянутися по сторонах і проаналізувати, а чи потрібні вам люди вас оточують, чи той людей, яка дійсно вам необхідний у житті перебувати поруч із вами.

Діва (23.08 – 22.09)

У грудні нові знайомства Дівши виявляться досить корисними й цікавими. У них буде можливість завести новий роман і навіть не один. Дівам буде надана можливість вибору. Якщо при новому знайомстві ви відчуєте, що новий партнер вас не влаштовує, змело рвіть із ним відносини, тому що грудень буде для вас урожайним на нові знайомства, і у вас буде можливість зустріти людину по своєму смакові й по своїх потребах. Сімейні Діви будуть зайняті духовним вихованням своєї другої половини, педантичним Дівам здасться, що їх партнер не занадто віддається духовному самовихованню й захочуть виправити цей пробіл.

Ваги (23.09 – 22.10)

У грудні Терези раптово прозреют — ваш обранець розчарує вас, оскільки в ньому яскраво виявляться ті риси, які ви не переносите в людях. Цілком можливо, ця людина завжди мала подібні риси особистості, але прийшов час, коли вони стали явними й виразними. Ви можете випробовувати до цій людині позитивні емоції й у цілому відносини з ним вас улаштовують, але його відношення до ваших друзів і родичці є явно гордовитим і агресивним, не пробуйте його вмовляти поміняти своє відношення до оточуючих вас людям - ця людина ніколи не змінитися. Вам потрібно зробити вибір, або розстатися з вашим обранцем, або закрити очі на нелюбимі вами риси характеру улюбленого, і назавжди зіпсувати відносини зі своїм оточенням.

Скорпіон (23.10 – 21.11)

Скорпіонам у грудні має бути перевірка свого обранця на щедрість або жадібність. Цілий місяць як у вже наявних відносинах, так і в, що тільки починаються пройде цукерково-букетний період. Побачення, прогулянки в парку, посиденьки в кафі, приємні сюрпризи, романтичні листівки. Для початківців - це буде приємним періодом щастя й закоханості. Для тих, хто вже не новачок, цей період дозволить освіжити відносини дозволить згадати приємні почуття, як на самому початку знайомства. Сімейні Скорпіони гостро відчують нестачу особистого простору. Цілком імовірно, що ви будете шукати не просто свій куточок, а будете частіше отсутствовать будинку, наприклад обідаючи або вечеряючи в кафі або закусочній, де вас ніхто не потурбує розпитами про те, як ви провели день. Це зовсім не означає, що Скорпіони в родині себе погано почувають їм лише потрібна перепочинок від насичених подій.

Стрілець (22.11 – 21.12)

На любовному фронті Стрільців абсолютно все влаштовує. Те що зараз відбувається у ваших відносинах вас цілком задовольняє й нічого міняти ви не прагнете та й навіщо, особливого бажання в Стрільців не спостерігається. Навіть якщо у відносинах відбудеться що те, що не вписується у звичний уклад Стрільці будуть довго обвинувачувати партнера в случившемся, але в остаточному підсумку попросту розв'яжуть забути про що відбувся. Стрільцям які ще не полягають у відносинах грудень нових романів не сулит. так само в грудні зірки не рекомендують Стрільцям відправлятися в подорожі й закордонні поїздки якщо метою їх поїздки є зав'язати романтичне знайомство ця поїздка крім розчарування в людях ні чого вам не принесе.

Козеріг (22.12 – 19.01)

Козероги певен, що якщо виявити холодність, неприступність і гордовитість — це лише розохотить партнера, який буде вживати всі необхідні зусилля, що б добитися Козерога. Але, як запевняють зірки грудня, холодність Козерогів лише дасть зрозуміти потенційному партнерові, що він зовсім не цікавий Козерогові. Якщо прагнете зробити враження, то не перестарайтеся з холодністю й гордістю, покажіть партнерові, що він є для вас об'єктом обожнювання. Ваша показушная незацікавленість в остаточному підсумку може привести до того, що ви виявитеся не єдиним претендентом на руку й серце вашого партнера. Якщо сімейні Козероги раптом зрозуміли, що домочадці скооперувалися проти них, то майте через - вони згуртувалися проти тирана. Переглянете свої методи впливу на домашніх, а то ви ризикуєте провести весь грудень у склоках і розбираннях.

Водолій (20.01 – 18.02)

У грудні у Водоліїв у романтичних відносинах почнеться криза. Зірки обіцяють Водоліям протистояння з коханою людиною. У цей момент, якщо ви не прагнете втратити відносини з коханою людиною, пообіцяйте, що виправитеся, визнайте свої помилки, тим більше, що вам є за що вибачаться. У грудні вам доведеться прикласти максимум зусиль, що б ваші романтичні відносини не згасли через ваші помилки. Навіть якщо ви пообіцяєте все виправити, вам доведеться почати виконувати все обіцяне, інакше гірко пошкодуєте про нестримані обіцянки. У третій декаді у Водоліїв є можливість зав'язати нове знайомство під час поїздки в суспільному транспорті.

Риби (19.02 – 20.03)

Зірки в грудні передвіщають Рибам цікавий розвиток подій. Усе, що буде відбуватися на любовному фронті в Риб, буде залежати від них самих. Вони виявляться творцями свого особистого щастя. Але не варто этого лякатися. Вам слід виявити ініціативу й почати ухвалювати розв'язки дотичні ваших відносин. Ви зможете не тільки показати своєму партнерові себе в новому світлі, але й підняти свій авторитет у його очах. Діяти потрібно впевнено, при цьому зберігаючи свої позитивні якості характеру. Проаналізуйте, як би ви прагли виглядати перед своїм партнером, і прийміть правильний для вас образ. Представники Риб, які вже перебувають у парі, почнуть відчувати, що їм чогось не вистачає. Отут знову ж усе буде залежати від них самих. Місія Риб на цей місяць - розпалити вогонь страсті в серце свого партнера, і ваш партнер дасть те, чого вам не вистачало останнім часом. Друга декада грудня в Риб удала для романтичних подорожей.
Загадкове і Таємниче:
Овен Найменше ви сьогодні потребуєте мелодраматичних настроїв. Не піддавайтеся на провокації, нехай навіть вас і обізвуть циніком.
Що Почався 2016 рік покладе кінець тривалій чорної смузі у вашому житті. Невдачі, нарешті, залишать вас, а щастя постукається в будинок.
Якщо в сні Ви побачили Землю з космосу, виходить, вас очікує приємна бесіда із друзями.
Сни на Л / Сонник, сон про локомотив. Почути в сні свисток тепловоза — виходить, що Вам має бути випробувати радість і подив від появ
Овен (21.03 – 19.04) У грудні для Овнов у любовному житті буде мати велике значення соціальний аспект. Вільних Овнов чекають гарні побаче
Овен. У Овнів самої напруженої буде перша третина місяця. Їм як і раніше складно поєднувати ділові інтереси з особистими, а в юних Ов

Магія