Овен.

У Овнів самої напруженої буде перша третина місяця. Їм як і раніше складно поєднувати ділові інтереси з особистими, а в юних Овнів триває боротьба проти авторитетів. Втім, і дорослим Овнам-Жінкам перша третина може принести боротьбу проти тиску чоловіка й відстоювання своєї волі. 7-9 червня – дні конфліктів і підвищеної травмоопасности. Зате вони гарні для «обленившихся» людей: самі обставини змусять їх бути енергійними. Увесь наступний час Овни в основному будуть зайняті контактами зі своїм найближчим оточенням, поїздками, спілкуванням і збором новин. Місяць запам'ятається як неймовірно метушливий. У будь-яких справах 16-18 травня шукайте підтримку серед чоловіків-родички, сусідів і знайомих. Остання третина – сама спокійна. Багатьом Овнам повезе в справах житла, будинку й родини.

Телець.

Тельцям з перших же чисел червня краще перемінити сферу інтересів. Якщо в травні їм добре вдавалося виявити себе в справах грошей, що стосуються, і матеріального світу в цілому, то зараз бажане звернути увагу на те, що й хто їх оточує. Свої кращі риси вони виявлять у спілкуванні із сусідами, родичкою й знайомими, а також у навчанні й поїздках. Вони відмінно будуть орієнтуватися в навколишньому світі й не упустять ні єдиного щасливого шансу, а їх у червні – розсипом, на будь-який смак. Головне – не шукати далеко, а дивитися на те, що поруч. Самі вдалі дні 7-8 червня. А от 11-13 червня не виключені поломки коштовних речей, сварки з навколишніми симпатичними людьми, невдалі покупки й неприємності в торгівлі. 20-21 червня чекайте приємну поїздку або звістку. Останні числа місяця закінчують період, коли потрібно якнайбільше спілкуватися з навколишнім світом, і радять перемкнутися на домашні справи.

Близнюки.

У Близнюків сама вдала, і в той же час сама напружена пора – перша третина червня. Близнюки будуть загальними улюбленцями, везіння нерідке буде на їхній стороні, але при цьому їм доведеться вирішувати гостро варті проблеми. Удалі 1-2 червня, а 7-9 хтось буде обманювати їх, щоб змусити діяти у своїх інтересах або вивести із себе В другій третині, ближче до її кінця, несподівані новини підкажуть Близнюкам, куди прикласти сили, а друзі допоможуть досягтися поставленої мети. 18-20 червня – дні успіху, слави, популярності й удачі. Остання третина – час підвищеної активності, імпульсивності й сміливості. Близнюків буде постійно тягти щось робити. Але для них може стати неприємним сюрпризом те, що навколишні стали до них холодніше, чим раніше, і не всі можна розв'язати за допомогою посмішки й везіння.

Рак.

Раки в липні – одні із щасливчиків Зодіакального кола. Їм буде везти абсолютно у всім! До них будуть тягтися люди, їх визнають самими чарівними співрозмовниками, а удача сама стане приходити до них (іноді навіть без найменших зусиль із боку Раків). 3-4 червня їм везе в поїздках, переговорах і спілкуванні. Змело звертайтеся навіть до самих солідних і високопоставлених людей. 7-8 їм везе в любові, а ще цей гарний час для того, щоб робити себе гарніше, купувати вбрання й зачаровувати навколишніх. А от інтелектуальна діяльність, поїздки й переговори не настільки вдалі. 11-13 числа небажане купувати вбрання й прикраси або міняти зачіску. З останньої третини починається довгий, длиною в рік, період великого щастя, удач, росту авторитету, популярності й слави. Дуже вдалі 26-27 червня.

Лев.

Левам у червні буде везти. Перші дві третини місяця рекомендується більше часу приділяти друзям і робити всю роботу разом з однодумцями. Успішні будуть контакти з неформальними об'єднаннями й добровільними організаціями без твердої структури, членство в групах по інтересах і участь у суспільній діяльності. У першій третині червня самими щасливими стануть перші дні місяця, але основна удача й успіх чекають у другій третині – 18-20 червня. Цей час великої слави або виконання глобального бажання. В останній третині краще піти в тінь. Корисно діяти тихо й потай, займатися викриттям інтриг і боротися з таємними ворогами. Якщо є можливість, добре б поїхати відпочити подалі від цивілізації. 26-27 червня – відмінні дні для відновлення здоров'я й для знаходження таємницею, неофіційної влади.

Діва.

Діви зроблять правильно, якщо присвятять червень спілкуванню із друзями. Через друзів або в сфері дружнього спілкування їм буде легше всього реалізувати себе. Крім того, має бути спілкування з різними добровільними громадськими організаціями й об'єднаннями по інтересах. Не виключене, що збудеться якась мрія, що стосується поїздки або інформації. Неймовірно вдалі 2-4 червня. Можна ввійти в групу, у яку давно хотілося потрапити, або одержати підтримку впливової людини або організації. 7-9 червня невдалі будь-які контакти із друзями. Не варто знайомитися з новими людьми. Друга третина червня сама спокійна, вона не принесе помітних подій. 20-21 чекає спілкування із приємними людьми. А от потім Діва відчує себе не занадто добре – знижується кмітливість і товариськість, збільшується неуважність. В останній третині червня чекайте повернення у Ваше життя когось із друзів з минулого.

Ваги.

Вагам у червні бажане приділити побільше уваги кар'єрі, спілкуванню з начальством і іншими значимими людьми, що мають вплив на їхнє життя. Не перешкодить переглянути свої соціальні цілі: чого Терези прагнуть добитися? Яке місце в суспільстві прагнуть займати? чи Потрібна їм слава й популярність, і якщо так, те в якій області? Усі події червня допоможуть розібратися в цих питаннях, а ще всі дела так чи інакше будуть пов'язані з діловим життям і впливовими людьми ( для юних Терезів це можуть бути й батьки). Чекайте великої удачі 7-8 червня, а от 11-13 червня – напружені дні, коли мети можуть висіти на волоску й прийде енергійно відвойовувати в долі свої інтереси. Кращий час для ділових переговорів і оформлення документів – 20-21 червня. З 28-го можна розслабитися й відпочити із друзями.

Скорпіон.

У Скорпіонів разом з кінцем першої третини червня закінчується період струсів і випробувань. Події, які видалися неминучими, до цього часу або вже трапляться, або скасуються. До 10 червня важливо зберігати обережність на дорозі й у спілкуванні з людьми. Зате весь червень повністю залишається часом любові й творчих успіхів. Це – час для серйозного заняття своїми захопленнями, творчих досягнень і міцного любовного союзу, міцного, але повного ніжності й любові. Самі щасливі дні червня – 3-4 і 26-27 числа. Складними будуть 7-8 червня: Скорпіонам буде везти в любові, творчості, вільних заняттях за бажанням, і не везти в рутинній роботі й повсякденних обов'язках. У ці два дні не варто наймати помічників по будинкові й потрібно виявити виняткову увагу на дорозі й у поїздках.

Стрілець.

Стрільцям червень принесе багато радості, а кінець місяця – ще й більші зміни. Правда, усі події почнуться не раніше другої половини місяця. До цього можна займатися особистими справами, вирішувати повсякденні питання й вести звичне життя. Велике значення має ділове й особисте партнерство. Тільки задіючи свої зв'язки, оптимізм і удачливість у цій сфері, Стрілець доб'ється бажаного. Зараз потрібно шукати вигідних партнерів і містити більше угод і домовленостей – не тільки в бізнесі, але й у приватному житті. Усе, що робиться на парі з кимсь, буде успішним. 18-20 червня – дні удачі й успіху в перерахованих справах. З 26 червня починається новий важливий період у житті Стрільця. Пізно шукати партнерів – настав час користуватися й розумно розпоряджатися тим, що вони можуть дати.

Козеріг.

Козерогам увесь місяць буде везти в дружньому спілкуванні, пошуку свого кола знайомих і в допомозі від впливових людей. Багато разом із другом відправляться в незвичайну подорож. Крім того, повезе в новинах, які приходять від друзів, деяким Козерогам друзі допоможуть із транспортом (подарують, дешево продадуть, допоможуть вибрати або відремонтувати машину). Самі вдалі дні – 3-4 і 26-27 червня. Із другої третини червня закінчиться травмонебезпечний час і події, які міняли особистість Козерога, створювали йому незручності або були небезпечні. Але до цього щасливого моменту будьте дуже уважні, особливо 7-9 червня. Однак у ці ж дні в одній сфері життя буде проблема, зате в іншій – більша удача. У другій третині червня можливий розрив якогось договору.

Водолій.

У Водоліїв основні події життя будуть відбуватися в їхнім найближчому оточенні або з людьми, випадково оказавшимися поруч. Водолії зроблять правильно, якщо будуть пильно дивитися на те, що відбувається навколо. Перша третина червня принесе змушені зміни в оточенні Водолія, і вони можуть навіть налякати – але зробити із цим нічого не можна й удержати зміни не вийде. Але потім Водолії зможуть переконатися, що всі зовсім не так погано, як їм здається, і результати змін відкривають багато нових можливостей. Небезпечні травмами й сварками 7-9 і 12-13 червня. 16-18 буде початок несподіваної роботи для душі або відмінний, але незвичний відпочинок. А остання третина місяця радить присвятити час роботі й напруженій праці, можливо, тому, ідея якого виникла 16-18 червня.

Риби.

У Риб – кращий час для самореалізації. Це стосується й внутрішнього стану – наприклад, Рибам буде дуже легко виразити свої найкращі риси: мрійність, інтуїцію й милосердя. У цьому їм допоможе знаходження свого кола однодумців, Учителі, заняття філософією або эзотерикой, серйозне відношення до релігії. Стосується це й зовнішніх подій. Деякі Риби будуть творити – і їх творчий потенціал великий як ніколи. В інших прокинуться екстрасенсорні здатності. Для багатьох велике значення має спілкування з людьми, що живуть далеко, поїздка за кордон або навчання. І, нарешті, деякі Риби знайдуть того, хто готовий підтримати їхня любов і дати цієї любові точку опори. Самі щасливі дні – 3-4, 7-8 і 26-27 червня.
Загадкове і Таємниче:
Овен Найменше ви сьогодні потребуєте мелодраматичних настроїв. Не піддавайтеся на провокації, нехай навіть вас і обізвуть циніком.
Що Почався 2016 рік покладе кінець тривалій чорної смузі у вашому житті. Невдачі, нарешті, залишать вас, а щастя постукається в будинок.
Якщо в сні Ви побачили Землю з космосу, виходить, вас очікує приємна бесіда із друзями.
Сни на Л / Сонник, сон про локомотив. Почути в сні свисток тепловоза — виходить, що Вам має бути випробувати радість і подив від появ
Овен (21.03 – 19.04) У грудні для Овнов у любовному житті буде мати велике значення соціальний аспект. Вільних Овнов чекають гарні побаче
Овен. У Овнів самої напруженої буде перша третина місяця. Їм як і раніше складно поєднувати ділові інтереси з особистими, а в юних Ов

Магія