Сни на З / Сонник сидіти за столом

До чого сниться сидіти за столом у сні

Згідно із сонником, стіл у сні символізує примирення й гармонію як у вашої родини, так і усередині вас. Так якщо ви сидите за столом зі своєю родичкою, серед якої є покійні — знак того, що ви перебуваєте на вірному життєвому шляху й вам буде благоволити удача. Якщо ви сидите за столом один — значить у найближчому будущем вам призначено зіштовхнутися з нелегким вибором, зробивши який ви понесете деякі втрати.

Інше тлумачення має сновидіння, у якому ви сидите за партою або за столом на роботі. Воно попереджає вас про те, що настала пора до рішучих дій і змінам. Можливо вам варто приділити увага тем деталям у навчанні або роботі, які видалися вам досі не важливими.

У нашому онлайн соннику Ви можете довідатися не тільки, що означає сидіти за столом у сні, але й подивитися тлумачення інших снів. Крім того, ми пропонуємо подивитися сонники Ванги й Нострадамуса, скачати сонник Міллера — можливо саме в ньому Ви знайдете значення сну «сидіти за столом».


Загадкове і Таємниче:
Овен Найменше ви сьогодні потребуєте мелодраматичних настроїв. Не піддавайтеся на провокації, нехай навіть вас і обізвуть циніком.
Що Почався 2016 рік покладе кінець тривалій чорної смузі у вашому житті. Невдачі, нарешті, залишать вас, а щастя постукається в будинок.
Якщо в сні Ви побачили Землю з космосу, виходить, вас очікує приємна бесіда із друзями.
Сни на Л / Сонник, сон про локомотив. Почути в сні свисток тепловоза — виходить, що Вам має бути випробувати радість і подив від появ
Овен (21.03 – 19.04) У грудні для Овнов у любовному житті буде мати велике значення соціальний аспект. Вільних Овнов чекають гарні побаче
Овен. У Овнів самої напруженої буде перша третина місяця. Їм як і раніше складно поєднувати ділові інтереси з особистими, а в юних Ов

Магія