Це дуже приємне Гадання на святки. Треба побрати стільки яблук, скільки у вас потенційних наречених, і на кожному знизу надряпати його ініціали. Що потім ворожить повинна вийти в темну кімнату разом з яблуками й, повільно відкушуючи по шматочкові від кожного, визначити на смак саме солодке. Однойменний претендент на руку й серце й стане нареченим!

Існує повір'я, що перед тем, як лягти спати в новому будинку або у квартирі, у якій жили менше року, потрібно перехреститися три рази зі словами: «сплю на новому місці, приснися наречений нареченій». У сні до вас обов'язково з'явиться наречений!

Крім гадання по яблокамна наречених у нас Ви можете прочитати про багатьох інших способах довідатися своє майбутнє, зокрема про інших гадання на Святки, Новий Рік, Різдво. Довідайтеся більше про новорічні й різдвяні гадання із сайтом agape-dialog.info!


Загадкове і Таємниче:
Овен Найменше ви сьогодні потребуєте мелодраматичних настроїв. Не піддавайтеся на провокації, нехай навіть вас і обізвуть циніком.
Що Почався 2016 рік покладе кінець тривалій чорної смузі у вашому житті. Невдачі, нарешті, залишать вас, а щастя постукається в будинок.
Якщо в сні Ви побачили Землю з космосу, виходить, вас очікує приємна бесіда із друзями.
Сни на Л / Сонник, сон про локомотив. Почути в сні свисток тепловоза — виходить, що Вам має бути випробувати радість і подив від появ
Овен (21.03 – 19.04) У грудні для Овнов у любовному житті буде мати велике значення соціальний аспект. Вільних Овнов чекають гарні побаче
Овен. У Овнів самої напруженої буде перша третина місяця. Їм як і раніше складно поєднувати ділові інтереси з особистими, а в юних Ов

Магія