Сни на Д

Якщо Ви побачили в сні, що Ви виграли в доміно — подібне сновидіння обіцяє Вам дуже сумнівне захоплення, яке принесе Вам насолода, але Вашим рідним і друзям — смуток.

У сновидінні програвати в доміно — символ того, що ваш товариш скривдить Вас. Крім того, сновидіння застерігає про те, що Ви станете причиною хвилювання рідних і друзів через необережне відношення до дівчат і роботі.

У нашому онлайн соннику Ви можете довідатися не тільки, що означає доміно в сні, але й подивитися тлумачення інших снів. Крім того, ми пропонуємо подивитися сонники Ванги й Нострадамуса, скачати сонник Міллера — можливо саме в ньому Ви знайдете значення сну «доміно».

Загадкове і Таємниче:
Овен Найменше ви сьогодні потребуєте мелодраматичних настроїв. Не піддавайтеся на провокації, нехай навіть вас і обізвуть циніком.
Що Почався 2016 рік покладе кінець тривалій чорної смузі у вашому житті. Невдачі, нарешті, залишать вас, а щастя постукається в будинок.
Якщо в сні Ви побачили Землю з космосу, виходить, вас очікує приємна бесіда із друзями.
Сни на Л / Сонник, сон про локомотив. Почути в сні свисток тепловоза — виходить, що Вам має бути випробувати радість і подив від появ
Овен (21.03 – 19.04) У грудні для Овнов у любовному житті буде мати велике значення соціальний аспект. Вільних Овнов чекають гарні побаче
Овен. У Овнів самої напруженої буде перша третина місяця. Їм як і раніше складно поєднувати ділові інтереси з особистими, а в юних Ов

Магія