Сни на Г / Сонник горить будинок

До чого сниться горить будинок у сні

Сновидіння, у якому горить будинок, застерігає вас від грабіжників і злодіїв. Також у найближчому майбутньому ймовірні сімейні конфлікти. Гарним знаком уважається сон, у якому будинок горить без диму й не руйнується. Це передвіщає матеріальний і соціальний успіх. Але, якщо будинок охоплений полум'ям і руйнується, вам незабаром має бути пережити смугу неприємностей, розчарувань і невдач.

Якщо цей будинок вам знаком, сон попереджає про майбутню небезпеку для його мешканців. Велике значення має й те, яка саме частина будинку горить. Якщо вигоріли всі меблі – це до тривалого періоду неприємностей. Якщо в будинку горить їдальня – хазяїна чекає хвороба. Палаючий і падаючий останній поверх будинку говорить про майбутні приниження й втратах.

У нашому онлайн соннику Ви можете довідатися не тільки, що означає горить будинок у сні, але й подивитися тлумачення інших снів. Крім того, ми пропонуємо подивитися сонники Ванги й Нострадамуса, скачати сонник Міллера — можливо саме в ньому Ви знайдете значення сну «горить будинок».


Загадкове і Таємниче:
Овен Найменше ви сьогодні потребуєте мелодраматичних настроїв. Не піддавайтеся на провокації, нехай навіть вас і обізвуть циніком.
Що Почався 2016 рік покладе кінець тривалій чорної смузі у вашому житті. Невдачі, нарешті, залишать вас, а щастя постукається в будинок.
Якщо в сні Ви побачили Землю з космосу, виходить, вас очікує приємна бесіда із друзями.
Сни на Л / Сонник, сон про локомотив. Почути в сні свисток тепловоза — виходить, що Вам має бути випробувати радість і подив від появ
Овен (21.03 – 19.04) У грудні для Овнов у любовному житті буде мати велике значення соціальний аспект. Вільних Овнов чекають гарні побаче
Овен. У Овнів самої напруженої буде перша третина місяця. Їм як і раніше складно поєднувати ділові інтереси з особистими, а в юних Ов

Магія