Рунічна магія - основи роботи

У попередній статті я описала основи рунічної магії, а зараз я б хотіла розповісти про те, як самостійно використовувати руні у самостійних магічних ритуалах, таких як целительство, гадання і виготовлення амулетів.

Працювати з рунями можна по-різному. Все залежить від ваших цілей, здатностей і досвіду. В основному, руні використовують для гадання, целительства й створення талісманів і амулетів

Мішечок з рунямиНайпоширеніший метод - це гадання на рунях. Для нього необхідно, щоб у практикуючі були рунічні камені - невеликого розміру плашки із глини, дерева або будь-якого іншого природного матеріалу (не металу!), з нанесеними на них знаками руней

Камені поміщають у невеликий мішечок, у якому гадающий їх перемішує, тримаючи в голові поставлене питання. Питання не варто ставити конкретно, краще більше «розмите», щоб не можна було чітко відповісти «так» або «ні». Приміром, питання « чилюбить мене такий-те» не підійде. Замість нього необхідно ставити запитання «що чекає нас із таким-те? Що буде між нами?».

Далі з мішечка дістаються три руні й тлумачаться залежно від свого значення й значення руней, що перебувають поруч.

Рунний каміньНаступний спосіб роботи з рунями - це целительство. Майже кожна рунь має свій зцілювальний аспект. Щоб скористатися ним, необхідно мати деякі навички володіння власною енергією. Ця енергія направляється в рунь, що підсилює її своєю енергетикою, а так само необхідним вам «ліками».

Однак, не варто забувати про те, що лікуватися тільки рунями не стали б навіть у самий-самий розквіт рунічного мистецтва. У всім необхідний здоровий глузд, тому намагайтеся не забувати про лікарів

Амулет з рунямиОхорона рунями, або ж виконання задуманого в основному пов'язані з складанням рунічних амулетів. Для цього обрана рунь (або кілька руней) наносяться на предмет, що ви будете носити із собою до виконання того, що повинне здійснитися, або до того моменту, поки ви самі не відчуєте, що сила руні висохнула

Але запам'ятаєте! Ні при яких умовах не можна наносити руні на тіло. Руні - це не просто симпатичні малюнки, і нанесені на тіло вони можуть повестися зовсім не так, як ви припускали. Будьте розсудливі

Де дістати руні?

По-перше, їх можна купити. Зараз у продажі дуже часто зустрічаються готові набори, які нічим не гірше саморобних, і працюють так само. Однак, якщо ви хочете створити тільки свій набір руней - вам знадобиться матеріал. Дерево, камені, тканина або папір, але два останніх пункти дуже не бажані для створення набору, що повинен служити довго.

Вибір матеріалу цілком залежить від вас, однак, не коштує в степах Казахстану з остервенением шукати ясен, або в сибірських лісах - морську гальку. Беріть те, що ближче вам, вашому місцю проживання

Вирізати руні треба спеціально підготовленим для цього ножем, потім треба руні пофарбувати червоною фарбою. Але не варто грати в гаррипоттеров і різатися для цього. Руні, пофарбовані кров'ю, сильніше не будуть, але при цьому можуть повестися дуже й дуже норовливо.

Рунний листТакий же порядок при створенні рунескрипта (вязаной руні) - переплетення 2-х або декількох руней, що виконує функції рунічного амулета. Однак, при створенні в'язки варто пам'ятати про те, що багато руней мають протилежне значення, тому переплетення їх у рунескрипте не принесе нічого, крім перевантаженості символу

Ну й напоследок про дв найпоширеніші помилки т, хто вивчає рунічне мистецтво

По-перше, це занадто легковажне відношення. Про нього я вже писала. А по-друге, у жодному разі не варто забувати про те, що крім занадто несерйозного відношення існує ще й занадто серйозне. Ставитеся до всього, у тому числі й до явища руней спокійно й без зайвого фанатизму й усе у вас обов'язково вийде!

Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети