Вуду приворот

Коли жінка страждає через любов (розділеної або не дуже), її чарівну голову починають відвідувати найрізноманітніші ідеї, як ці страждання полегшити. Втім, підступні думки про те, як покарати об'єкт страждань, теж не рідкість. Ці два випадки поєднує загальний метод, до якого жінки частенько звертаються, а саме, любовний приворот вуду.

Тільки не треба зараз викликувати, що «Я не така!» і нічого подібного у вас у думках не було. Усе жінки рано або пізно звертаються до любовної магії, хтось ще школі - заради інтересу, хтось уже в дозрілих літах - повернути чоловіка або остудити його потяг клюбовнице.

Майже в кожній галузі магії є хоч пари ритуалів, присвячених різним приворотам і одворотам, і магія вуду не виключення

Я не буду розповідати вам казок про те, що це все нешкідливо, - будь-який приворот (як і остуда) є ніщо інше, як придушення волі людини, у більше твердих випадках - зомбирование, так що відповідати за все будете ви перед своєю власною совістю. У магії вуду ж це особливо небезпечно, тому що задіяні досить норовливі ментальні сутності

Приворот вудуОтже, ви набралися сміливості й твердо вирішили испробовать самостійний вуду приворот на об'єкті любові, якого кров з носу потрібно приворожити. Перше, що нам знадобиться зробити, - викинути з голови стереотипи про те, що чаклунство вуду завжди пов'язане із кривавими жертвоприносинами, мерцями й страшними парфумами. Приворот на любов, що ми з вами будемо робити, не із цієї серії

Що варто пам'ятати при виконанні ритуалів вуду?

По-перше, ніколи не забувайте, що парфуми лоа (парфуми) ніколи нічого не роблять просто так. Їм обов'язково потрібна подяка, наприклад цукерки або тістечка на невеликій тарілочці, що ви після заходу сонця повинні винести з будинку й залишити на перехресті. Якщо ви про це не подбаєте, парфуми можуть забрати щось посерьезнее. По-друге, лоа - істоти дивні й досить ворожі. Навіть якщо ви чітко знаєте, що вам потрібний приворот, парфуми можуть витлумачити це по-своєму, і наслідки можуть бути самі непередбачені. По-третє, непосвячені, які вирішують випробувати себе у вуду, здорово ризикують. Ще раз ретельно всі обміркуйте

У вуду кожний дух відповідає за свою область життя, тому потрібно чітко знати, до кого звертатися. У випадку, якщо потрібно зробити вуду приворот, необхідно призвати дух Ерзули Фреди - саме ця богиня відповідає в магії вуду за любов

Богиня вуду Ерзули ФредаОтже, розстеліть на підлозі шматок білої тканини без плям і малюнків, на якому зможете вільно розташуватися. Починаємо ритуал з молитви відкривання перехресть, що завжди читається перед будь-яким обрядом вуду. Її текст ви без праці знайдете в будь-якій книзі по вуду або ж винтернете.

Потім напишіть на листку паперу ім'я що причаровується, помістите записку в тарілку й залийте її медом. Поставте червону свічу в центр тарілки й запаліть червону свічу. Сядьте по-турецки на тканині перед свічею й призвіть Ерзули читаючи співучо от ці слова:

Амет колт колто, позначок колт овенид,
Рпете ме рапет, поум мдаид,
Своми лой свами сан омвени,
Хмеан вен апе коул дема.

Залишіть свічу горіти, коли вона згорить повністю, вуду приворот буде завершений

Для посилення магічного ефекту можна покласти в тарілку фото людини на який ви чаклуєте, можна аркуш паперу з його записами або нитку з одягу, що він часто носить, до цьому всьому шматочок магніту й теж залити це все медом

Лялька вудуЯкщо ж потрібно зробити одворот, то ритуал буде з точністю до навпаки: дві записки з іменами людей, яких потрібно розлучити, кладемо в тарілку, заливаємо оцтом, цього разу беремо синю свічу й викликаємо грізного Еши де Капі Прету:

Зом еллі нингер мабуть
Оеле шифрес кому копена
Гі барбеса сатер боди.

Сподіваюся що цей самостійний вуду приворот вам здасться цікавим. Якщо ж вам більше близька наша, слов'янська народна магія, то зверніть увагу на інші обряди любовної магії й привороти в нас на сайті

Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети