Приворот зі свічами

У чому сила свічкової магії? Любовні ритуали зі свічами прості, але ефективні. Вони не вимагають застосування дорогих або мудрих інгредієнтів, а також довгого років тренувань

Крім того, такий приворот на любов, крім практичної користі, доставляє й естетическое насолода. Проводити його можна як у приміщенні, так і на вулиці. Ритуали зі свічами давно й успішно застосовуються в любовній магії при проведенні самостійних приворотів коханої людини

Рада слов'янської чаклунки - як зустріти свою любов

Одна моя знайома Приворотдуже хотіла любити й бути улюбленої. Але гідний парубок ніяк не попадався. Дівчина була в розпачі й вирішила звернутися кясновидящей.

На щастя, ніякого вінця безшлюбності на дівчині не виявилося. Більше того, чаклунка запевнила її, що незабаром вона зустріне свого нареченого. А щоб прискорити цей процес, запропонувала провести наступний приворот улюбленого самостійно на свічах

«Візьми свічу червоного кольору. По бічній грані свічі від підстави до ґнота гострим предметом напиши:

„Я [ім'я, день, місяць і рік народження] зустріла коханої людини.“

Далі тим же гострим предметом проведи лінію (радіус) від ґнота до краю свічі, потім, повертаючи свічу, малюй на ній спіраль від верхівки дощенту. Спіраль потрібно малювати по годинниковий стрілці

Коли дійдеш дощенту свічі - проведи через нього лінію (діаметр) і перекресли її ще одною лінією праворуч ліворуч (вийде хрест на дні).

Запали свічу сірником з нової коробки. Поки горить свіча, уявляй собі бажаний образ улюбленого Коли свіча догорить, загаси полум'я більшим і вказівним пальцями правої руки».

И ви знаєте - приворот на любов хлопця спрацював! Через кілька тижнів вона познайомилася з парубком який підходив їй по всіх параметрах:)

Англійський приворот - свічі й кіт

А от ще один Приворот на кота й свічуоригінальний приворот зі свічами від англійських магів. Його мені надіслала подруга, що вийшла заміж за англійця й тепер поповнює свій магічний досвід знаннями місцевих чарівників

Цей ритуал можна порекомендувати тим, хто вже визначився у своїх почуттях, але не знає, як привернути увагу улюбленого людини

Візьміть на руки кота й небагато погладьте його. Для цієї мети більше підійдуть пухнаті коти, тому що вам знадобиться небагато вовни улюбленого мурлики. Тієї кількості, що виявиться у вашій руці після поглаживания, цілком досить.

Тепер запалюємо свічі: білу й червону. Біла свіча - це ви, червона
- предмет ваших зітхань. Напишіть на листочку паперу (розміром приблизно в сторінку із зошита) ваше ім'я, а під ним - ім'я улюбленого, котрого хочете приворожити

Покладете на листок з вашими іменами вовна кота й складете листочок у чотири рази. Потім запалите його від полум'я двох свіч одночасно. Поки папір горить, вимовте текст привороту:

«Як горить полум'я цих свіч, так нехай горить серце [ім'я улюбленого] від любові до мене [ваше ім'я].
Листок запалюю - думки [ім'я улюбленого] до себе обертаю
[ім'я кота] мій у годину нічний, зверни серце [ім'я улюбленого] до мене однієї».

Помістите листочок на блюдце й дайте йому догоріти. Поки горять свічі, пограйте з котом. Попросите його допомогти вам завоювати серце улюбленого. Коли свічі догорять, вимийте блюдце й налийте котові небагато молока. Погодитеся, гарний ритуал! И, говорять, що діючий

Любовний приворот на дві свічі - «Разом назавжди»

И в висновок ще Приворот на дві свічіодин нескладний самостійний приворот улюбленого на дві свічі Його можна порадити замужнім жінкам, чиї благоверні не ладь подивитися «на сторону».

Візьміть дві свічі з воску й скрутите їх разом. Скручуючи свічі, вимовляєте слова:

«Як ці свічі разом звиті, так і ми з рабом (ім'я) будемо разом звиті».

Потім запаліть свічі й вимовте:

«Я не свічу запалюю, а душу й серце запалюю раба (ім'я) по мені, рабі (ім'я), назавжди».

Скручені свічі залишіть догоряти до кінця. Цей свічковий приворот рекомендують проводити 9 разів, по разі кожний день

Висновок

Всі ці привороти на любов підходять як для чоловіків так і для жінок, які хочуть залучити коханої людини. Як і при інших самостійних приворотах, будь-який приворот зі свічами рекомендується проводити на зростаючому місяці. Якщо приворот спрацює, то ви заметете зміни в поводженні привороженої людини через 1-2 тижні

Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети