Приворот у домашніх умовах

Нерозділена любов - одне із самих сумних почуттів. Ми готові зробити все можливе, тільки б кохана людина відповів взаємністю. Тому не дивно, що багато хто цікавляться, як зробити приворот, особливо в домашні умовах

Здається, що може бути простіше: прочитати заговор, виконати які-небудь дії й чекати, коли кохана людина воспилает до вас такою ж пристрастю, як і ви до нього. Однак я повинна вас попередити: приворот привороту ворожнеча, і часто від таких експериментів бувають не занадто приємні наслідки

Розходження між чорним і білим приворотом

Справа в тому, що в магії виділяють так звані чорні й білі привороти Розрізнити між собою їх досить просто, досить почитати текст заклинання

У той час як чорні привороти майже завжди містять фрази про те, що присушивает об'єкт повинен страждати, сохнути, світла білого не бачити й т.д., в білих приворотах нічого подібного немає. Тут головна мета - викликати симпатію й любов Тому таких наслідків, як від чорного привороту - алкоголізму, депресії, подавленої волі, схильності до самогубства - після нього не буде

Наслідку привороту

Ще одинПриворожений хлопець підводний камінь привороту - те, що любов, навіть дуже сильна, не завжди виявляється вічною. У результаті часто виявляється так, що дівчина робить сильний приворот хлопця, через яку він здатний думати тільки оней.

Але через кілька років або навіть місяців її любов проходить, і вона зустрічає іншої людини. І цілком імовірно, що саме він є її долею й з ним вона знайде своє теперішнє щастя, але от життя її попереднього коханого може виявитися зламаною

У свою чергу, любовний приворот у домашніх умовах як би дає відносинам шанс, допомагає створити максимально сприятливі умови для їхнього розвитку. Гарантувати стопроцентно успішний результат у цих випадках не можна: любов розгориться тільки в тому випадку, якщо для цього немає ніяких кармических перешкод

З іншого боку, якщо нічого не вийде, розбудовуватися не коштує: виходить, доля приготувала для вас кращий варіант, про що ви поки не догадуєтеся. І саме такі привороти я рекомендую пробувати новачкам, тим більше, що їх цілком можна зробити самостійно.

Приворот на порозі

Ритуали такихПриворот на віник приворотів досить прості. Наприклад, ви можете взяти віник (обов'язково той, котрим уже багато разів користувалися) і вийняти з нього два прутики. Прутики потрібно взяти в руки й, дивлячись на них, сконцентруватися на образі улюбленого і на тім, які почуття до себе ви хочете в ньому розбудити

Головне, щоб всі ваші думки були добрими й чистими. Потім потрібно читати будь-яку молитву, що знаєте, вимовляючи ім'я улюбленого. Коли наступить 12 годин ночі, прутики необхідно скласти хрест-навхрест біля порога коханого, щоб той через них потім переступив

Приворот на питво

Ще один ознака «доброго» привороту - звертання до світлих сил, але в жодному разі не до чортів, бісам і їм подібним. Наприклад, можна спробувати ще й така заговор. Увечері улюбленому потрібно запропонувати теплого питва, найкраще молока, або іншого безалкогольного напою. Попередньо на нього потрібно наговорити наступні слова:

«ПРО, Господи Ісусові Христі, допоможи рабі Божої (ваше ім'я). Дай, Господи, силу вселити рабові Божому (називаєте його ім'я) любов. Як не може дитина без материнського молока, так щоб не міг раб Божий (ім'я коханого) прожити без раби Божої (своє ім'я), щоб не міг він не спати, не пити, не є, поки немає поруч із ним мене. В ім'я Батька, і Сина, і Святага Духа, амінь.»

Під час читання заговори потрібно постаратися вкласти в нього всю свою любовну енергію. Потім напій потрібно перелити в гарний келих і піднести улюбленому. Це досить зробити один раз, але при бажанні ритуал можна повторювати протягом трьох вечорів. Добре такий метод гармонізації відносин підходить уже сформованим парам, у яких почали погіршуватися відносини

Викликати в чоловіка любовну тугу

Щоб викликати в чоловіка любовну тугу по собі, можна виглянути вночі у кватирку й прошептати такі слова:

«Раб Божий (називаєте ім'я коханого), іди до ґанку, до мого палацу, до моїх сіней, до мого порога по моїм следкам. Я тебе нікому не віддам. Слово, замок, мова. Амінь.»

Читати необхідно дев'ять разів підряд.

Гадання на нитку

Ще один Приворот на нитку сильний приворот у домашніх умовах, який одночасно є й гаданням - з ниткою. Для проведення ритуалу потрібно взяти клубок не занадто тонких ниток і намотувати кінець собі на палець. При цьому потрібно читати заклинання:

«Ниточка крутится, ниточка в'ється. Так і ти, раб Божий (вимовляєте його ім'я), солодко нудься, навколо мене вертися, до тіла білому мій тягнися. Як на ікону божа людина молиться, так і ти на мене молися, за мене тужи, за мене нудьгуй, без мене ні спокою, ні радості не знай. Будуть слова мої міцні, ліплення. Відтепер і вовеки. Амінь.»

Потім ниточку потрібно обережно зняти з пальця й спробувати намотати назад на клубок

Якщо нитка не заплутається - усе вийде й вам призначено бути разом. Якщо поплутається - у відносинах будуть проблеми, щоправда, точно сказати нічого поки не можна. Але от якщо ниточка порве - це знак, що ця людина вам не призначений, і більше ніяких приворотів на його залучення робити не можна, інакше будуть сумні підсумки

Висновок

И напоследок приведу ще кілька рад, щоб приворот був удалим.

Так, заговори на любов найкраще читати на зростаючий місяць (щоб почуття росли й міцніли).Волосся краще розпустити, щоб зайві шпильки й плетива не перешкоджали руху енергії. Крім того, ви обов'язково повинні підтримувати особисті контакти з об'єктом своєї любові. Якщо ж ви перестали спілкуватися, то із цього моменту повинне пройти не більше року

Якщо ви зацікавилися любовною магією, то я рекомендую вам прочитати от ці статті на нашім сайті:

Приворот на любовьприворот по фотографиикак приворожити чоловіка

Удачі вам і щастя в особистому житті!

Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети