Приворот по фотографії

Я розповім вам як зробити приворот по фотографії самостійно і, звичайно ж, безкоштовно. Але будьте уважні, цей приворот сильний, і розрахований на серйозні відносини. Робити цей приворот на любов можна як хлопцям так і дівчинам

Статті про привороти

Крім даного привороту на фото, я рекомендую вам звернути увагу на от ці популярні статті:

Сильний приворот самостоятельнопривороти в домашніх умовах

Фото для привороту

Для привороту коханої людини по фотографії найкраще підходить фото зроблене не більше роки тому, також на ньому не повинне бути інших людей або тварин. Зверніть увагу на те, що особа людини, а особливо очі повинні бути чітко видні

У який день проводити приворот

Найкраще привороти проводити в першу або другу місячну чверть (на зростаючий місяць). Також не забувайте, що найкраще любовна магія працює, якщо проводити ритуали у відповідний жіночий або чоловічий день. Тому що проводиться цей сильний приворот у домашніх умовах, подбайте щоб вам ніхто не перешкодив

Проведення ритуалу

Після заходу сонця, сядьте за стіл, покладете на нього своє фото й фото людини на який ви хочете зробити приворот зображенням нагору. Кілька хвилин сидите в тиші й представляйте себе поруч із коханою людиною

Приворот по фотографіїПереверніть свою фотографію й напишіть на звороті ім'я того на кого роблять приворот і дату його народження, точно так само зробіть із його зображенням, цього разу написавши на звороті своє ім'я

Складете фотографії картинками друг до друга. Тепер, візьміть товсту червону нитку й дуже акуратно(!), щоб не зачепити людей, проткніть голкою куточок і зав'яжіть міцний вузол. Присуджуйте при цьому:

«В'яжу раба Божого(ім'я) з рабою Божої(ім'я) узами нерозривними, амінь».

Обірвіть нитку й точно так само проговорите слова заговори й зав'яжіть три вузлики на трьох куточках, що залишилися

Вкладете заговорені фотографії у білий конверт без написів. Заклейте його. Запаліть нову воскову свічу й запечатайте її воском конверт, присуджуючи:

«Запечатую раба Божого(ім'я) з рабою Божої(ім'я) від ока злого, від наміру недоброго, від одворота холодного».

Заговорений конверт надійно сховайте в себе будинку. Як і інші привороти, цей ритуал починає діяти через кілька днів або тижнів, все залежить від вашої магічної сили й від захисту на людині

Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети