Приворот на місячну кров

Тому що в листах мене просили опублікувати сильний ритуал любовної магії, я пропоную вам самостійний приворот по фотографії на місячній крові. Особисто я б користувалася магією крові тільки в тих випадках коли нічого іншого не допомагає, вирішуйте самі. Саме собою, такий приворот тільки для жінок і дівчин

Вам знадобляться такі речі:

фотографія любимогосемь краплі місячної кровисемь чайних ложок соликастрюля на 3 л водидеревянная ложка14 свіч

Цей заговор на любов проводиться у ванною з умивальником, у якому можна набрати воду (із пробкою). Як мені говорили, цей любовний ритуал діє сильніше всього, якщо його проводити в той час коли ваш улюблений чоловік спить

Також зверніть увагу, що б вас нічого не відволікало, наприклад телевізор або музика, тому що ви повинні будете повністю сконцентруватися на обряді! Як і інші сильні привороти, цю любовну заговор проводять на зростаючому місяці

приворотЗапаліть сім свіч у кухні й сім свіч у ванною. Закріпите фотографію улюбленого чоловіка на рівні очей над умивальником. Доведіть на кухні до кипіння приблизно три літри води, зніміть каструлю із плити й додайте в неї сім чайних ложок солі. Тепер перемішуйте воду дерев'яною ложкою сім хвилин

Щоб надійно приворожити хлопця або чоловіка, вам необхідно подумки уявити собі його образ, настроїтися на нього. Через сім хвилин перелийте вміст каструлі в закритий пробкою вмивальник. Обережно додайте у воду сім крапель місячної крові.

Устаньте перед умивальником і помістите руки долонями долілиць над водою, обережно, не обпаліться! Дивитеся на фото вашого улюбленого чоловіка (заздалегідь прикріплене над умивальником) і подумки представте його перед собою. Відчуєте ваше бажання бути з ним разом, представте як він вам посміхається, обіймає вас

Формулюйте бажання в речення й подумки повторюйте їх знову й знову, наприклад: «Будь завжди тільки із мною, а не доторкайся до інший», «Нудьгуй по мені», «Удень і вночі помни про мене, думай про мене», «Бажай мене й мого тіла». Представте як ви проникаєте із цими словами в ауру сплячого коханого і як передаєте йому ваші бажання. Відчуйте як ваш приворот переходить до улюбленого й починає діяти

Через якийсь час ви заметете, що переходите в стан трансу, начебто ви не почуваєте ваших рук і взагалі відчуваєте нереальність навколишні вас миру. Коли цей момент наступить, витягніть пробку з умивальника

вода, ЩоВипливає, понесе енергію й силу привороту до вашого улюбленого. Під час стекания води особливо концентруйтеся на уявному образі чоловіка, що причаровується, і тримаєте ока закритими

Відкрийте ока й сполосніть умивальник чистою водою. Погасите свічі й разом із цим викиньте з голови думки про приворот, улюбленому, заговорх і чаклунстві. Як при багатьох самостійний приворотах дуже важливо, щоб ви ні з ким не говорили про ритуал.

Цей приворот сильний, Приворот на любовале як би вам цього не хотілося, постарайтеся не шукати спеціально зустрічі з улюбленим щоб перевірити результати

Дайте чаклунству час щоб подіяти й ви побачите що приворожений чоловік сам почне шукати з вами зустрічі

Як я вже писала у введенні, магією на крові, а особливо приворотом на місячну кров я б користувалася тільки коли немає іншого виходу. Ритуали із кров'ю дуже потужні й сильно зв'язують мага й об'єкт на який проводять ритуал. Їх набагато складніше зняти й вони майже ніколи не проходять самі. Будь ласка, подумайте добре перед тим як проводити привороти

Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети