Приворот на вітер

Як відомо, вітер віє скрізь, тому, напевно, і придумали наші предки приворот улюбленого на вітер. Попереджаю, приворот на вітер не для сонь. Особливо цей приворот корисний, якщо ваш улюблений перебуває далеко від вас, для цього привороту відстань не перешкода!

Коли робити приворот на вітер

Існують різні види приворотів, але в більшості з них необхідний контакт із людиною, наприклад вам потрібно додати щось у їжу або для посилення ритуалу вам знадобляться особисті речі. Але що ж робити, якщо волею долі вас розділяє з улюбленим велику відстань? Саме для таких випадків і існує приворот на вітер.

Цей приворот не дуже сильний, але він надійно діє на відстані. Тому якщо вам потрібно приворожити когось у вашім місті користуйтеся, наприклад, приворотом по фотографії. А якщо улюблений подалі, те беріть цей приворот

Проведення привороту

Для проведення привороту необхідні дві умови:

повинен дути вітер, чим сильніше, тим лучшес того місця де ви будете проводити приворот, ви повинні бачити висхідне сонце

На світанку, поки сонце перетинає лінію обрію, вийдіть на вулицю або на балкон. Розпустите волосся і оберніться особою до висхідного сонця. Відчуйте, як вітер розвіває ваші волосся Дивлячись на сонце, проговорите:

«Як вітер коси мої розплітає-заплітає,
Так нехай раб Божий (ім'я) плете-розпускає мої коси,
Не знає іншої радості, як навколо мене витися-завиватися,
День і ніч до мене милуватися
І не є йому, не пити, не спати,
Поки око моїх ясних не побачити
Слово моє твердо й воля нерушима
Повік, амінь.»

Проговоривши слова заговори, закрийте очі й постійте в тиші. Прислухайтеся до себе. Ви відчуєте легке стомлення або запаморочення. Це означає, що приворот заробив, і вітер взяв вашу силу. Не хвилюйтеся, всі так і повинне бути. Ваші сили незабаром відновляться і вже до вечора ви відчуєте себе відмінно.

Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети