Приворот улюбленого хлопця на питво

Невеликий приворот на воду або питво. Я його особисто не пробувала, але моїй подрузі один раз допоміг, а один ні. Зробіть самі, він не складний

Налийте напій вашої коханої людини в глибоку миску. Зверніть увагу, питво не повинне містити алкоголю або бути жовтуватого кольору! Поставте посудину так, щоб бачити в ній своє відбиття й прочитайте приворот:

«Дорогою мій рідний (ім'я), тужу я раба Божия(ім'я), по тобі
Мабуть туга-кручинушка в буйну голівоньку, у чорні брови, у червоні губи, у білі зуби, у горячу кров, у пекуче серце, мабуть у сталеву кістку, щоб тужив, горював би, на всяку хвилину, на всяку секунду, відтепер і повік, Амінь».

Після чого, напій цей повинен випити чоловік якого ви причаровуєте. Якщо ви зачарували занадто багато, то можна підливати в питво по частинах

Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети