Як приворожити хлопця

Дівчини завжди цікавилися тим, як приворожити хлопця Для цього існує досить приворотів і магічних ритуалів

Одні здаються зовсім необразливими, інші просто леденять кров, але на коні коштує заповітне бажання бути з улюбленим разом до кінця своїх днів. У цьому випадку мова йтиме про приворотну вечерю, що допоможе приворожити хлопця за допомогою їжі

Якщо у вас немає можливості приготувати вечеря, спробуйте провести приворот по фотографії. А якщо ваш улюблений далеко, те вам допоможе приворот на вітер

Підготовка до привороту

Перед тим, Приворот на їжу як проводити приворот на любов хлопця, непогано було б довідатися про його кулінарні пристрасті: які блюда найбільше він любить, чи не є вегетаріанцем (якщо основним блюдом на приворотній вечері планується м'ясо, можна потрапити в дурне положення), до якої їжі звик і що хотів би спробувати

Постарайтеся домовитися про зустріч після восьми вечора, оскільки даний приворот більше сильний, якщо проводиться в пізніше час доби. Потім упевнитеся, що улюблений неодмінно прийде в призначений час і після цього можна починати готування до приворотної вечері

Почати готування необхідно із себе. У цей вечір потрібно максимально розслабитися, щоб ніякі інші проблеми не відволікали вас від привороту. Прийміть розслаблюючу ванну, опорядіться: тіло, руки, волосся, що відповідає обстановці одяг і прикраси - все повинне бути продумане до дрібних подробиць

Кімнату, у якій ви збираєтеся приймати гостюючи, також потрібно підготувати відповідним чином, щоб всі чакри хлопця, що причаровується, були відкриті для сприйняття магії. У кімнаті варто розмістити тринадцять червоних свіч і пахощів

Різні ефірні масла по-різному впливають на людину. Масло бергамота, мирти й рожеве масло сприяють зближенню на підсвідомому рівні, а також розташовують до себе людини. Завдяки їхній дії, ви зможете одержати частку влади над його підсвідомістю

Готування приворотної їжі

При готуванні блюд для вечері необхідно скласти меню таким чином, щоб саме сполучення страв з вином, один з одним або десертом діяло на хлопця, щопричаровується, одурманивающе. А якщо кулінарні шедеври, приготовлені люблячою жінкою, подати разом із приворотними заклинаннями, то можна домогтися зовсім приголомшливого результату

У готуванні Любовні приправиприворотних блюд величезне значення має вживання й застосування спецій і пряностей, адже без них жодне блюдо не буде мати належної дії

Для готування м'ясних і рибних блюд варто використовувати червоний і чорний перець, кмин, гірчицю, майоран, куркуму, коріандр. Для овочевих блюд найкраще використовувати шафран, кардамон, аніс, імбир. А для всілякої випічки необхідно використовувати корицю, ваніль і мускатний горіх

Додавання в салати петрушки, коріандру й кинзи буде сприяти підвищенню сексуального потяга, що сприятливо позначиться на результаті любовного привороту. Особлива чаклунська дія на хлопця, щопричаровується, зробить суміш приправ. Пряності присмажують на сковороді в маслі, поки вони не придбають особливий аромат

Готовлячи кожне блюдо потрібно максимально сконцентруватися на об'єкті привороту Представте, що ви вже домоглися позитивного результату й тепер ви з улюбленим чоловіком зв'язані величезним почуттям. Такий позитивний настрой зіграє своя справа при проголошенні любовної заговори

заговор потрібно вимовляти три рази перед тим як почати готовити блюдо й три рази коли ви закінчите готування

«Як ця їжа, приготовлена рабою Божої (ваше ім'я) буде бездоганної й бажаної, так такий же бездоганного й бажаної для раба Божого (його ім'я) буду й сама я. Так буде так. Амінь».

Прийом гостюючи. Основний етап привороту

До основних блюд Приворот на вино не забудьте легкі алкогольні напої. Прекрасно підійдуть червоне або біле вино, шампанське або звичайний коктейль

Не вдайтеся до допомоги коньяку або того гірше горілки. На п'яну голову ніякі привороти на любов на хлопця не подіють. Наливаючи в келих улюблений напій, подумки вимовте слова заговори:

«Сили всевишні, призиваю я Вас. Допоможіть мені в цю важку годину
Зв'яжіть мене, рабові Божу (ім'я) узами неземними з рабом Божим (ім'я),
щоб не зміг він розірвати їх, і думав про мене рабі Божої й білим днем, і темної ноченькой.
І як цей напій розіллється по крові й жилам раба Божого (ім'я), так і любов у його серці прокинеться до раби Божої (ім'я).
Амінь. Амінь. Амінь».

Висновок

Варто розуміти, що будь-яке втручання в астральне тіло людини, будь-який тиск на його підсвідомість, чинена мимо волі що причаровується може бути чревате негативними наслідками. Думаючи про те, як приворожити хлопця, необхідно чітко усвідомлювати на що саме ви йдете й вірити в успішний результат цього справи

Якщо ви точно цього хочете - дійте! И нехай вам повезе!

Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети