Приворот дівчини на сіль

Хлопці, цей приворот дівчини на сіль для вас! Користуйтеся ним обережно, а те потім від дівчини не відіб'єтеся!

Заговорювати сіль треба з ранку, після цього сіль цілий день треба носити при тілі. Найкраще, візьміть невеликий мішечок з матерії або шкіри й повісьте його на шию

Для того щоб заговорити сіль, покладете невелику її кількість у мішечок або насипте на блюдце й прочитайте над нею такі слова привороту:

«Стану я поутру, піду із дверей у двері не перехрестячись, із проходу в прохід не благословясь, у чисто поле й на чортове море
На чортовому морі коштує залізна хата, у тій хаті кам'яний міст, під мостом коштують мармурові стовпи, на стовпах дванадцять чортів, з них трoe мої старші брати

Піду я до них ближче й поклонюся нижче:
„старшие ви мої брати, послужите мені службу, закрутите й засушите дівицю (ім'я), щоб вона пила - не запивала, ходила - не захаживала, їла - не заїдала, любила - не забувала, щоб сохнули в їй про мене всі дванадцять жил, тридцять поджилков, сорок суглобів, сімдесят подсуставников і срамное місце.“

Амінь. Амінь. Амінь.»

Увечері або наступного дня вам потрібно посолити цією заговореною сіллю їду дівчини яку ви хочете приворожити. Але вона обов'язково повинна з'їсти все до останньої крохи, інакше приворот не подіє!

Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети