Приворот дівчини

От ще один обряд для хлопців. Це сильний старообрядницький приворот на дівчину. Читати його треба опівночі, чотири рази, по одному разі на кожну сторону світла

Перед проведенням привороту прийміть душ або ванну. Надягніть чистий одяг. Найкраще вивчити слова привороту напам'ять, але можна їх також написати на білому аркуші паперу. Зверніть увагу, що текст потрібно написати самостійно, а не роздрукувати!

Приворот легше проводити якщо у вас є якась річ або фотографія коханої дівчини Візьміть в обидві руки фото або річ, небагато поклонитеся й проговорите слова привороту:

«На землях басурманской і росіянці полум'яний князь висушив ріки, моря й дрібні джерела, так би сохнула по рабі Божием (ім'я), раба Божия (ім'я), на молоду й перекрої, щоб не могла вона жити, не бути без мене, у сімдесяти суглобах, в 77 жилах і в таємній жилі.
У чистому полі чорний-чорний сокіл. Покараю я йому летіти в чисто поле, у темні ліси, у синє море, у круті гори, і просити князя, щоб дав йому допомоги сходити до раби, дівиці в терем, сісти на белу груди, на ретиво серденько, на горячу печінка й вклав би дівиці (ім'я), щоб вона не могла без раба Божого (ім'я) не жити, не є, не питися
Амінь, Амінь, Амінь».

Після того як ви проговорили слова, поверніться праворуч і повторите ритуал. Так вам треба проробити чотири рази. Коли ви будете читати слова заговори, спробуйте зосередитися на дівчині, спробуйте неї представити за допомогою речі або фото у вас вруках.

А от ще приворот:

Для цього нам знадобиться фото дівчини яку хочемо приворожити (бажано щоб на фото була одна особа). Ложим фото на підлогу й стаємо на особу з фотографії п'ятою, вимовляючи слова:

«як моя пятка тебе рабові божию (ім'я) сильно давить, і твоєму серцю важко, так і тебе нехай сильно тягне до мене рабові божому(ім'я). Амінь.»

ці слова вимовляємо тричі. Процедуру повторюємо протягом трьох днів

Хочу вас попередити, усяка магія, як і цей приворот на дівчину повинна бути використана з розумом і розумінням наслідків


Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети