Прикмети з домовиком

Домовик бавиться, підхопившись сонному на груди й, прийнявшись, ні з того, ні із цього, душити людини. При тім домовик свариться чисто по-російському, без зазору совісті, голос його грубий, немов з різних сторін. Коли він душить, то відігнати його можна тільки такою же русскою лайкою, - хто вимовить неї, того він ця ж година залишає

Перед смертю хазяїна, він сідає на його місце, надягає його шапку, тому, взагалі, побачити домовика в шапці - найбільш дурний знак.

Перебираючись у новий будинок, потрібно перехрестившись, звернутися до дверей і заявити: «хазяїн домовик, підемо із мною в будинок.» Якщо йому сподобається житло, то стане жити сумирно й допомагати в господарстві, а ні, так стане пустувати

Відомо, що домовик не любить дзеркала. Говорять що його можна прогнати в такий спосіб з кімнати, де він багато пустує

У народі є повір'я про те, як і де домовика можна побачити очима. Треба простояти з одною свічею в жагучу п'ятницю в страстей, а в суботу й у неділю в заутрені

Між заутрені й обідні, у світлу неділю, запалити свічу цю і йти з нею додому: там побачиш дідуся, що сидить, причаївшись у куті, і не сміє рушити з місця. Отут можна з ним і поговорити

Загадкове і Таємниче:
Хочу поділитися з вами заговорми, які допомагають швидше перебороти застуду й грип. Ці заговори
Бородавки - начебто б такий дріб'язок, а доставляють стільки турбот.
Усі знають, яка це лихо, якщо родич або близька людина п'є. Моя гарна знайома порекомендувала
заговор від бородавок на яблуко: розрізати яблуко ниткою, натерти
У магії існує чимала кількість змов і ритуалів для залучення удачі. До речі кажучи, магія удачі
Ми все хочемо бути успішними людьми. І кожному цікаво, як залучити удачу у своє

Прикмети