Щоб чоловік не гуляв

Якщо чоловік багато часу проводить із друзями, гуляє ночі безперервно, тобто гарний, діючий заговор щоб чоловік не гуляла і проводив час зі своєю сім'єю

Візьміть тонку шовкову нитку, разрежьте або розірвіть її навпіл. Легко намажте обидві половинки медом, і проговорите над ними такі слова:

«Пом'янь, Господи, пануючи Давида й всю лагідність його.
Утихомир і раба Божого (ім'я), нехай забави порожні йому огиднуть, а любов і бажання до раби Божої (ім'я) воспламенеет.
Як бджоли не можуть без меду, а птах без гнізда, так нехай і (ім'я) без будинку не може, денно й нощно, у радості й у скорботі, ниточка моя шовкова додому його тягне, про мене думати змушує
Слово моє міцно, а ниточка невидима, той хто окиан випив, і той порвати її не зможе, Амінь».

Тепер витріть одну(!) нитку насухо й непомітно пришийте її чоловікові до того одягу яку він надягає коли йде з будинку, другу ж нитку сховайте будинку, найкраще недалеко від того місця, де ви спите. Уже через кілька тижнів чоловік буде менше гуляти, перевірене

Загадкове і Таємниче:
Останній, третій Спас відзначається 29-го серпня, і називається
Перший Спас, що зветься Медянийабо Макавей (Маковій) святкується
Івана Купав або Іванов день - народне свято відмічуваний 7-го Липня За традицією,
Водохрещення ребенка - одне з найважливіших таїнств Православ'я. Існує чимало
Є така прикмета: «Щоб водилися гроші необхідно покласти в новий гаманець рубль». Дійсно,
Нострадамус і його пророцтва незмінно користуються особливим

Побутова Магія