заговори в день народження

День народження Ми з дитинства звикли до того, що це - один із двох самих очікуваних і бажаних свят у році. Поздоровлення, подарунки, гості. А чим примітний день народження з погляду магії? Які заговори й ритуали корисно провести?

Магія дня народження

Народження - це процес, у ході якого істота (у нашім випадку - людське) починає свою самостійну, що не залежить від організму матері, життя. Енергетично, до моменту народження плід і матір виявляють собою єдину енергетичну структуру. І тільки тоді, коли ребенок народжується, у ту секунду, коли перерізують пуповину, і ребенок починає існувати «автономно» - тільки в той момент людин знаходить свої власні енергетичні тіла

У першу чергу необхідно пам'ятати про те, що Новий Рік для кожного окремо взятої людини наступає не по тимі або інших народних календарях (наприклад, 31 грудня або 22 березня), а в день його народження. Це початок і кінець особистого відліку року

Нерідко буває так, що напередодні дня народження людини переслідують неприємності: він може посваритися вдома або на роботі, може простигти, у нього може бути поганий настрій, і взагалі, для більшості цих днів - чи не самий невдалий вгоду.

Для того, щоб уникнути великих неприємностей, за день до дня народження не варто затівати ніяких серйозних справ. Готування до свята краще передоручити близьким або ж виконати раніше.

Помнете: ви народжуєтеся, для вас це стрес, як і для всього вашого тіла й душі - побережіть себе! Однак, крім різноманітних приємних і не дуже прийме, день своєї появи на світло можна використовувати й собі в благо. Для цього коштує лише небагато «допомогти» вашим парфумам-хоронителям за допомогою різноманітних магічних дій.

Ритуал захисту на майбутній рік

Що можна зробити в день свого народження?заговор на захист у день народження Наприклад, провести ритуал на забезпечення захисту на прийдешній рік життя. Для цього досить буде подарованого ким-небудь із близьких (в ідеалі - родителями) прикраси, дрібнички або який-небудь маленької пам'ятної вещички.

Не годиться для цієї мети ніякий одяг, взуття або щось, що ви будете носити не постійно й стирати. В ідеалі це повинен бути кулон або кільце, що вам буде зручно носити постійно. Так само важливо, хто вам подарував цю річ - ви повинні бути повністю впевнені в цій людині, у тім, що він не бажає вам зла

Обрану річ необхідно очистити - для цього буде досить склянки чистої проточної води (у жодному разі не кип'яченої, така вода вважається мертвою), у який опускається амулет і залишається на вікні на ніч

Після цього, на ранок, необхідно витягтися наш талісман, обтерти чистим (в ідеалі - новим, але нових рушників на щораз не напасешься, тому досить просто чистого) рушником, потім, затисши в правій руці, чітко представити, чого ми хочемо: якщо захисту, то від чого, у яких аспектах і на який строк

Не вимагайте занадто багато чого! Якщо ви з амулетом добре «подружитеся» - його можна буде перезарядити точно таким же способом. Всі ці операції повинні проводитися наступного дня після дня народження (тобто, очищатися амулет повинен у ніч із вашого дня народження на наступний день).

заговор на день народження

Існує багато заговор на удачу в день народженнязмов і шепотков на день народження, однак, є один найбільш діючий, котрий принесе вам удачу й матеріальне благополуччя в новому для вас року

Отже, заговор на залучення удачі й грошей. Читається перед запаленою свічею в день і годину свого народження. Якщо ви не знаєте точного часу, то бажано або на заході або на світанку дня:

«Господи Всемогутній, Батько Небесний, почуй молитву мою!
Оля-Якш і сам чорт-лицар, з'явитеся, підійдіть до стола моєму дубовому, і нехай не будуть вам перешкодою ні вікна, ні двері. Привезіть мені дорогоцінний пил від золота, так кістка від бика могутнього. Залишіть їх мені в помічники, захисники, приховувачі.
Із цього моменту мені (Ім'я) везти буде у всіх починаннях і помислах добрих, удача не піде, а злата прибуде.
Замикаю намертво слова мої, а хто зламати спробує - зрячи тільки силу витратить.»

заговор цей прочитайте 12 разів, по кількості місяців у році. Із цього моменту удача вас не покине, а гроші самі повинні текти вам у руки!

Загадкове і Таємниче:
Останній, третій Спас відзначається 29-го серпня, і називається
Перший Спас, що зветься Медянийабо Макавей (Маковій) святкується
Івана Купав або Іванов день - народне свято відмічуваний 7-го Липня За традицією,
Водохрещення ребенка - одне з найважливіших таїнств Православ'я. Існує чимало
Є така прикмета: «Щоб водилися гроші необхідно покласти в новий гаманець рубль». Дійсно,
Нострадамус і його пророцтва незмінно користуються особливим

Побутова Магія