Рождественські й святочні гадання

Один за іншим летять останні дні року й різдвяних свят. Це чарівний час не можна упустити, тому сьогодні я пропоную зануритися в таємничий мир різдвяних і святочних гадань. Смелее вперед і ви одержите відповіді, які давно чекали!

Новий Рік і Різдво - пора магії й час здійснення бажань, улюблений час людей всіх віків. Дітвора чекає подарунки й сюрпризи від Діда Мороза, люди постарше радуються передчуваючи зустрічі з рідними й друзями, а дівчини й жінки за всіх часів намагалися не упустити шанс, що випадає раз у рік, і заглянути в майбутнє, намагаючись вивідати в Долі, що їх чекає

Святочні гаданняЧасом новорічних, святочних і різдвяних гадань уважається період з 25 грудня й до Водохрещення, 19 січня. Ворожили винятково після восьми вечора, притім як групами, так і водиночку.

Групові гадання більше походили на веселі спільні ігри, супроводжувалися сміхом і жартами, до одиночних гадань дівчини підходили більш відповідально й серйозно, проводили цілі ритуали. Саме головне питання, що задавалося в ці дні, був, звичайно ж, «Хто мій наречений? чи Несе Новий Рік мені зустріну з ним?»

Багато новорічних гадань я спробувала сама й можу сказати, що деякі не більш ніж гра, у той час як від інших мурашки біжать по шкірі. Я розповім вам про декілька найбільш запомнившихся мені гаданнях

Світло мій, дзеркальце...

Гадання із дзеркаломГадання із дзеркалом уважається одним із самих древніх способів довідатися свою долю. Для нього потрібне дзеркало, свята вода й біла парафінова свіча. Я б назвала це гадання одиночним, тому що від що ворожить потрібна повна концентрація, кімната повинна бути темної, а іншим дівчинам, якщо вони є, варто поводитися дуже тихо.

Приступаючи до гадання, варто пам'ятати, що дзеркало - це вікно в потойбічний мир, і, проводячи будь-які ритуали із дзеркалом, існує величезна ймовірність ці врата відкрити й випустити звідти щось зовсім небажане. Тому я раджу перед початком гадання прочитати молитву (підійде «Отче Наш») і обвести по краї дзеркала губкою, змоченою святою водою. Це відгородить вас від нежданих гостей

Після цього запаліть свічу, і, поставивши її перед дзеркалом так, щоб полум'я відбивалося в ньому, почніть удивлятися. Подумки сформуйте бажання, щоб наречений прийшов і здався. Дівчина може побачити фігуру або навіть особа майбутнього чоловіка. Після гадання свічу потрібно погасити й більше вже не використовувати, закопати або кинути вкостер.

Ранок вечора мудренее

Гадання на сонЦілий шар святочних гадань заснований на тім, що дівчина бажає побачити свій нареченого в сні і робить для досягнення мети певний ритуал

Цей вид гадань здається мені найбільш м'яким і діючим. Він заснований на елементарному заклику: дівчина концентрується на необхідній ідеї й лягає спати, а в сні, будучи на границі миру людей і миру парфумів, її заклик притягає необхідну інформацію

Є кілька способів такого гадання. Перший найпростіший: під подушку кладе гребінь і перед самим сном вимовляються слова:

« наречений-ряжений, ти до мене прийди, волосся мені розчеши»

Більше виснажливий спосіб - це з'їсти на ніч щось дуже солоне й попросити нареченого води попити принести. Мені у свій час не приніс, але, може, я занадто міцно спала? :))

Є схоже гадання на чотири королів: покладете під подушку чотири карткових королі, якийсь із них повинен приснитися, а коли не приснився, то ранком, не встаючи з ліжка, дівчина витягала навмання одну карту. Залежно від масті, королі тлумачилися в такий спосіб:

червовий - буде полум'яно улюблений і красивийбубновий - люблячий і состоятельнийкрестовий - скупий і старшепиковий - старий і богатий

Хвоя запашна...

Гадання на хвоюЦе одне із самих добрих і приємних різдвяних гадань. У Новорічну ніч, 31 грудня, треба зірвати хвойних голок по кількості років. Тримаючи кожну голку перед собою, загадуйте бажання

Тільки чур загадувати щось конкретне! Не «Хочу стати поліглотом», а «Хочу вивчити англійський, щоб наприкінці року вміти вільно говорити», ставте реальні цілі, Долі треба дати шанс! І так на кожну голку

Загадали? А тепер їх у заздалегідь приготовлений мішечок, зав'яжіть і залишіть на рік. На наступного 31 грудня дістаньте голки. Ті, що засохли й пожовкли, викиньте відразу, зелені покладете в миску, залийте чистої (краще поталої) водою й умийтеся нею. Це змиє все поганому й невдале в старому році. Воду з голками вилийте. Можна загадувати знову.

Ти прийди до мене, прийди...

Це святочное гадання - ускладнений варіант заклику. Воно спрямовано не просто на те, щоб побачити нареченого, але й на його як можна швидка поява в житті гадающей.

Для гадання необхідна порожня кімната. Увечері одного зі святкових днів треба взяти чоловічу хустку, золоте кільце, два келихи червоного вина, троянду, кілька монет, свою невелику особисту річ (підійде прикраса), дві свічі

Заклик улюбленогоУ порожній кімнаті окреслити невелике коло, усередині кола в його південний і східний краї поставити запалені свічі (можна звичайні білі, але краще спеціальні, гарні, романтичні).

Південь і Схід - дуже важливі напрямки, вони відповідають за продовження життя, тепло й народження. У хустку треба загорнути кільце (адже ціль - знайти чоловіка), троянду як символ любові, кілька монет, щоб був статок, і свою особисту річ. Покласти в коло, поруч поставити келих вина

Тримаючи другий келих обома руками, сказати:

«Милий мій, приходь у мій будинок, вина надпий, любові не жалуй»

і випити до дна. Потім вийти з кімнати, закривши двері. Можна лягати спати

Ранком, незалежно від того, приснився чи наречений ні, першою справою треба стерти коло. З речами, що залишилися, можна надійти на свій розсуд, вони свою роль уже виконали, їхня сила пішла з руйнуванням кола, тільки вино треба вилити й залишки свіч ні для чого не використовувати

чиВарто ворожити на Святки, заглядати в майбутнє і тривожити сили, непідвласні нашому розумінню- питання спірний. Однак з покоління в покоління новорічна пора дає нам хвилююче відчуття причетності до чарівного миру парфумів і віру в те, що саме в ці дні Світобудова прислухається до наших прохань і відкриє небагато таємного знання про власну долю

Загадкове і Таємниче:
Останній, третій Спас відзначається 29-го серпня, і називається
Перший Спас, що зветься Медянийабо Макавей (Маковій) святкується
Івана Купав або Іванов день - народне свято відмічуваний 7-го Липня За традицією,
Водохрещення ребенка - одне з найважливіших таїнств Православ'я. Існує чимало
Є така прикмета: «Щоб водилися гроші необхідно покласти в новий гаманець рубль». Дійсно,
Нострадамус і його пророцтва незмінно користуються особливим

Побутова Магія