Як відрізнити мага від шарлатана

У житті кожної людини є місце проблемам. З більшістю проблем ми справляється самі. Але іноді приходить лихо з якої впоратися самостійно не виходить. І отут виникає проблема, як відрізнити мага від шарлатана

Це може бути важка хвороба, що не може вилікувати офіційна медицина. Або психологічна проблема, за якої не візьметься жоден психолог. Багато з людей ідуть із цим у церкву. Але більшість шукає мага або чаклуна И от отут варто бути обережним, тому що аматорів легкої наживи завжди вистачало. У вас дуже великий ризик нарватися на шарлатана!

Як розпізнати шарлатана?

    По-перше, у кабінеті в теперішнього мага є тільки саме необхідне. Ні достатку непотрібних брязкіток, немає символів, що суперечать один одному. Якщо це православний цілитель, у нього не може бути каббалистической символіки. І, навпаки, якщо це саме чаклун, (а чаклун і цілитель це різні люди), те ікони, що висять на стіні - це явний перебір. По-друге, одяг повинна бути самої звичайної. Балахони й іншу атрибутику чаклун надягає тільки для роботи в певних місцях і в певний час. Ви цього не побачите, тому що ці ритуали вимагають самітності. Якщо вам назустріч вийшла людина, закутаний у балахон і обвішаний ланцюгами з амулетами, перед вами явний шарлатанПо-третє, візьміть із собою кого-небудь, хто хоч небагато розбирається в магічних термінах. Звичайно, ви зараз не в тім стані, щоб вслухуватися в спеціальні слова, але якщо поруч буде людина, що хоча б теоретично в цьому розбирається, він, принаймні, зможе зрозуміти - розумні речі говорить маг, до якого ви прийшли або несе повну нісенітницю! По-четверте, гарний маг розмовляє з вами доступною мовою і те, що вам незрозуміло, обов'язково пояснює. У його мовленні немає ніяких мрячних фраз, типу «ваша карма не відпрацьована у двох попередніх поколіннях і вашій агностичній сутності повинна її реабілітувати». Теперішній маг взагалі небагатослівний Усвідомивши суть проблеми, він приймає рішення, пояснює вам докладно що потрібно від вас і відправляє вас додому. А «звертання президента до народу» вам буде годитать шарлатан

Як знайти мага

Це найпоширеніші ознаки магів-недоучок і шарлатанів. Кращий спосіб знайти теперішнього чаклуна, це не оголошення в газеті. Адреса того, хто дійсно допомагає, люди передають по ланцюжку, з вуст вуста.

Йому немає потреби рекламувати себе. Він не збирає повні зали «для зняття прокльон й всіх хвороб». І не фотографується в газетах із хвалебними листами. Йому це просто не потрібно. Його слава й так іде по людському ланцюжку. От такого майстра й шукайте!


Загадкове і Таємниче:
Останній, третій Спас відзначається 29-го серпня, і називається
Перший Спас, що зветься Медянийабо Макавей (Маковій) святкується
Івана Купав або Іванов день - народне свято відмічуваний 7-го Липня За традицією,
Водохрещення ребенка - одне з найважливіших таїнств Православ'я. Існує чимало
Є така прикмета: «Щоб водилися гроші необхідно покласти в новий гаманець рубль». Дійсно,
Нострадамус і його пророцтва незмінно користуються особливим

Побутова Магія