Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча планета: Нептун Відповідним Рибам знак китайського гороскопа: Кролик Період дії: з 19 лютого по 20 березня Гороскоп для людей, що народилися під знаком Риби Риби - останній знак зодіаку, указують на заключну стадію розвитку в людині.

Народжуючись під знаком Риб, людина перебуває в стадії завершення свого внутрішнього розвитку, такі люди мають сильний духовний початок і здатні сприймати речі й події по їхньому внутрішньому змісті.

Жаль і духовний підхід лежить в основі більшості дій таких людей, чутлива натура Риб завжди готова допомагати всім нужденним Знак Риб перебуває під управлінням планети Нептун, що також указує на ваші емоційні глибини й чутливість на кожному рівні життя.

Риби інстинктивно бажають допомогти іншим, і здатні жертвувати своїми амбіціями на користь інших, про кого вони піклуються, а особливо, із близькими друзями й членами сім'ї.

Один з найважливіших уроків у житті для багатьох представників знака Риб стає дилема зрівноважування своїх потреб з потребами інших У звичайному житті люди, породжені під цим знаком, поводяться нераціонально й нерозумно у відповідності зі стандартами інших людей, для більшості таких людей представляються просто мрійниками.

Як не дивно, але по більшій частині ваше інтуїтивне подання дійсності є вірним, однак це часто викликає роздратування навколишніх, але, вам варто вчитися більше довіряти своєї інтуїції, а не йти на приводу в навколишніх Знаменитості, що народилися під знаком Риб: Юрій Гагарін, Микола Римський-Корсаків, Альберт Ейнштейн, Микола Коперник, Мікеланджело, Шопенгауер, Фредрик Шопен, Віктор Гюго, Елизабет Тейлор, Брюс Виллис, Огюст Ренуар, Енрико Карузо, Россіні Також дивитеся для Знака Зодіаку Риби:: Гороскоп на сьогодні Риби Гороскоп на завтра Риби Гороскоп сумісності Риб з іншими знаками Зодіаку Гороскоп для Риб на тиждень Гороскоп для Риб на 2013 рік   


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи