Гороскоп на 2014 г, гороскоп здоров'я на 2014 рік жовтого Бика, складений для знака зодіаку Телець На самому початку року жовтого земляного бика, саме так трактується 2014 рік по східному гороскопі, Тельців очікують неприємні сюрпризи зі здоров'ям. Цілий спектр різнобічних вказівок у вашім гороскопі на цей період говорить про можливість інтоксикацій зв'язаних як отруєнням, розладами травної системи так і в результаті перенесених інфекційних захворювань або як наслідок неправильно доконаної хірургічної операції Як профілактика й зниження негативного впливу можливих наслідків Тельцям не рекомендується вживати в їжу неперевірену їжу, продукти недошедшие термічної обробки й сира вода.

Так само постарайтеся обійтися без делікатесів і інших надмірностей, якими особливо багатий період двох перших тижнів початку року.

Інакше кажучи, чим простіше й обиденней буде ваша їжа дорогі Тельці, тим краще.

Варто додати, що такий простий, прагматичний підхід до життя досить правильно співвідноситься з характером майбутнього 2014 г, року бика стихії земля по китайському гороскопі.

Із приходом весни положення в секторі гороскопа відповідального за фізичне здоров'я вашого знака зодіаку змінитися на благоприятствующее для рішення Тельцями проблем давно, що доставляє виам, незручність.

У розряд таких труднощів можна віднести хвороби як органічного, так і психічного характеру.

Наприклад, на середину-кінець весни 2014 року ви можете запланувати операцію, або пройти курс терапевтичного лікування по давно назрілій проблематиці Період найбільш міцного здоров'я прийде на травень-червень 2014 року, однак відгомони минулої зими не зникнуть самі по собі.

Таким чином, для тих представників знака зодіак Телець, хто не вживав серйозних профілактичних мір, навіть у цей сприятливий для вашого здоров'я період ви все-таки можете страждати від різних розладів травного тракту.

У кожному разі в незалежності від ваших успіхів, період початку літа цей час коли Тельцям з подвоєною силою варто звернутися до низькокалорійної дієти.

Майте на увазі вищевказаний факт, у тому числі намагайтеся вести більше активний спосіб життя в тих випадках, коли ви не маєте сил устояти перед черговими сезонними ласощами Чи давно ви востаннє зверталися до доктора, проходили амбулаторне обстеження, а так само постарайтеся згадати, як давно ви востаннє робили щеплення від банального правця?

У більшості випадків відповідь Тельця буде мало підбадьорюючим, але саме в самий жаркий період літа й перший місяць осіни для вашого знака зодіаку будуть великі шанси зараження інфекційними захворюваннями.

Не залишайте без уваги навіть саму звичайну подряпину, потенційно здатну вбити вас.

Для живучим активним половим життям варто остерігатися партнерів у вірності, яких ви не уверенни, помнете, що багато невиліковних хвороб передаються саме статевим шляхом.

Відгороджуватися від миру й ставати аскетом, звичайно ж, не потрібно, але частка самоконтролю й розсудливості у вашім поводженні повинна бути присутнім завжди.

Останні місяці 2014 року не передвіщають Тельцю якого-небудь серйозного погіршення самопочуття, особливо починаючи з листопада 2014 року, підвищення активності дозволить вам почувати себе на всі сто відсотків.

Все-таки, через зрослі фізичні навантаження, у цей час імовірні легкі розлади сну, позбутися від яких можна завдяки теплим ваннам і самоконтролю.

Намагайтеся їсти винятково легку їжу після шести годин вечора, або зовсім відмовтеся від прийому їжі до цього пізніше час.

  Гороскопи 2014 Бика року для Тельця Повний список річних астрологічних прогнозів на 2014 рік жовтого , гороскопи знака Телець на 2014рік по китайському гороскопі.

Інші гороскопи на 2014 рік жовтого Бика для знака Телець:

    персональний гороскоп на 2014 рік для Тельця      NEW любовний гороскоп на 2014 рік для Тельцагороскоп на 2014рік для Тельця: карьерателец: фінансовий гороскоп на 2014г.


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи