Гороскоп на 2014 рік, гороскоп здоров'я, складений для знака зодіаку Лев Практичність і розумність у всім, що стосується здоров'я, може стати девізом 2014 року, по китайському гороскопі обумовленого як рік жовтого земляного бика Уже на самому початку 2014 року Леви завдяки даному від природи амбіційному характеру можуть домогтися прекрасних результатів. Наприклад, якщо ви курите або страждаєте від надлишкової ваги, той початок 2014 року буде благоприятствовать Левам для рішучих починань у цій сфері.

Інакше кажучи, якщо ви захочете сісти на дієту або почати новий період свого життя, у якому немає місця нікотину, то ймовірність успіху досить висока.

Незважаючи на любов Сонця, зимовий період не зовсім підходить для поклоніння цієї покровительствующей вашому знаку зодіаку зірці, як мінімум до середини весни для Львів небезпечно зловживати відвідуванням солярію.

Так само в цей період вам належить звернути увагу на стан свого зору, якщо у вас є хоча б найменші підозри, то обов'язково звернетеся до відповідного фахівця.

У березні 2014 року бика Львові варто бути обережним при використанні потенційно небезпечних для життя предметів і механізмів.

Нервова система на початку весни 2014 року буде виснажена, до того ж утома, нагромадившись після низки активних періодів у вашім житті, може привести до підвищеної ймовірності виникнення травма небезпечних ситуацій.

Навесні 2014 року під ударом виявиться травна система Лева, внаслідок чого можливі загострення пов'язаних із цією системою хронічних захворювань.

Слід зазначити, що на цей період так само підвищується ймовірність виникнення діареї й харчових отруєнь.

Нервова система Лева, і без того піддана стресу, у період квітня-травня 2014 року може одержати значне погіршення стану.

Зараз ви як сухий оберемок хмизу, який щоб спалахнути необхідно лише іскра.

Причиною до початку ускладнень у цій сфері може послужити будь-який дріб'язок, наприклад неможливість домогтися якихось поставленим перед собою цілей.

Вилікувати хвороба, що обкопалася усередині вашого розуму, можна лише через усвідомлення й визнання наявності такої проблеми.

Кращим способом буде звертання до відповідного фахівця, навіть якщо ви почуваєте в собі сили впоратися самостійно.

У червні 2014 року положення планет у гороскопі Лева змінитися, до початку літа 2014р.

ви повинні підійти в прийнятному фізичному й духовному стані.

Для людей хронічні захворювання, що мають, а так само хвороби, що вимагають тривалого періоду відновлення, наступає час, коли вони можуть скористатися практично рівноважним впливом позитивних і негативних факторів у гороскопі Лева.

Іншими словами літо 2014 року може стати моментом відліку, коли ви зможете переломити ситуацію, почавши поступове рятування від недуги Восени 2014 року положення планет у гороскопі Лева вказує на те, що ваше здоров'я й самопочуття більшою мірою буде залежати від фізичного стану й тренованості вашого організму.

При зневажливому підході до фізичних тренувань Леви можуть нашкодити не тільки собі, але так само навколишнім їхнім людям, витрачаючи невикористану в благо енергію на сварки й образливі випади в їхню сторону.

У грудні 2014 року Леви будуть піддані проблемам і захворюванням шкірних покривів, викликаних найімовірніше поступовою інтоксикацією вашого організму.

Для виключення таких проблем Львові рекомендується включити в раціон більше овочів имеющих слабкий сечогінний ефект - це допоможе організму працювати більш ефективно й регулярно виводити шлаки, що утворяться.

  Гороскопи 2014 Бика року для Лева Повний список річних астрологічних прогнозів на 2014 рік жовтого , гороскопи знака Лев на 2014рік по китайському гороскопі.

Інші гороскопи на 2014 рік жовтого Бика для знака Лев:

    персональний гороскоп на 2014 рік для Лева      NEW любовний гороскоп на 2014 рік для Львагороскоп на 2014рік для Лева: карьералев: фінансовий гороскоп на 2014г.


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи