Середина літа щороку обумовлена особливим станом душі людину, задушливі обійми міста, стискаючи кільце, виштовхують нас на курорти. Літо змушує думати про місце відпочинку, про море, про щастя, про що завгодно аби тільки тільки не про роботу, що насправді має на увазі, що нам знову, через складні обставини, прийде залишитися на своєму пості, монотонно виконуючи покладені обов'язки.

Гороскоп на липень 2013 року говорить, що не всім знакам зодіаку уготована бажана доля, многим так чи інакше прийде залишитися в містах.

Не засмучуйтеся, навіть якщо ваші думки давно перебувають десь на морському узбережжі чорного моря, навіть залишаючись у звичних умовах міста, ви виявитеся в новій реальності.

Багато хто раніше закриті для вас двері будуть відкриті, завдяки чому вам випаде унікальна можливість закласти фундамент ваших прийдешніх успіхів.

Усе в нашім світі влаштовано на взаємовиключних правилах, якщо ви десь втрачаєте - те знаходите в іншій сфері вашого життя значно більше.

Жаль, але не всім представникам зодіакального кола навіть таке щедре розташування долі здасться обґрунтованим, багато хто зроблять помилки, не зумівши скористатися довіреним у ваші руки перевагою.

Людина насправді не відає що йому потрібно й що для нього добре, наші бажання підступні, ми часто хочемо того, що неможливо.

Проте, люди не повинні опускатися до тваринного рівня, насамперед людина відрізняється тим, що здатно планувати й припускати прийдешні події, хоча б один раз подумавши в цьому ключі, ви назавжди усвідомлюєте мудрість провідної вас долі   Липень 2013 року, гороскоп на місяцьЧитайте зодіакальний гороскоп на липень 2013 року для кожного знака зодіаку опублікований на сайті "Калейдоскоп гороскопів".

    Овен - Гороскоп на місяць липень 2013 годателец - Гороскоп на місяць липень 2013 годаблизнеци - Гороскоп на місяць липень 2013 годарак - Гороскоп на місяць липень 2013 годалев - Гороскоп на місяць липень 2013 годадева - Гороскоп на місяць липень 2013 годавеси - Гороскоп на місяць липень 2013 годаскорпион - Гороскоп на місяць липень 2013 годастрелец - Гороскоп на місяць липень 2013 годакозерог - Гороскоп на місяць липень 2013 годаводолей - Гороскоп на місяць липень 2013 годариби - Гороскоп на місяць липень 2013 року
  Висловлюйте свою думку й ділитеся враженнями про прочитаний у спеціальному розділі відгуків про гороскопи й про інші розділи сайту «Калейдоскоп гороскопів». Залишити відкликання до Гороскопа  Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку відносно "Гороскоп на липень, літо 2013 року", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар
    01109419/06/2013
206


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи