Якщо ви від народження політик, то травень 2010 року це ваш місяць. На сцену знову виходить необхідність, а так само вміння спілкуватися й спільними зусиллями знаходити компроміс, що влаштовує різні групи й сторони.

Всі, так чи інакше, крутится навколо сфери відносин і соціальних зв'язків, будь те професійні взаємини в колективі або почуття, що зв'язують вас із коханою людиною це неважливо, у цьому місяці головне те, що без навичок спілкування з іншими людьми в нашім житті неможливий успіх.

Людина - це суспільна тварина, а тому ми ніщо без навколишнього суспільства.

Так, можливо вас хтось скривдив, ви перенесли втрату або просто вважаєте, що не вписуєтеся в те суспільство, у якому вас змушує жити доля.

Однак представте на мить, що оточуючих вас людей більше немає - у цьому світі все раптом втратить ціну, більше не потрібні слова, що виражали ваші думки, більше немає необхідності йти на роботу, навчання, або домагатися підвищення, карабкаясь по кар'єрним сходам.

Для сучасного жителя мегаполіса вищеописана картина рівносильна самогубству, тому що в цьому варіанті зникає навіть сенс існування.

Як видно суспільство для людини життєво важливо, від нього не можна просто відмахнутися, як роблять деякі, сказавши про себе, що мене ніхто не розуміє - це тупикова колія.

Жаль якщо ви дивитеся на оточуючих вас людей із цього погляду...

Адже насправді все це різноманіття людей і форм суспільних взаємозв'язків створене для вас, весь цей величезний мир для тебе, його потрібно любити й насолоджуватися життям у його границях.

І навіть якщо щось не виходить, то не можна ховатися, як пустельник за раковину мнимих образ на все людство.

Що ж місяць травень 2010 р.

надасть усім можливість виправити допущені помилки, не упустите таку унікальну можливість, оточуючі люди як ніколи сприйнятливі до ваших доводів у цьому останньому весняному місяці   Місяць травень 2010 року, гороскоп на місяцьЧитайте зодіакальний гороскоп на місяць травень 2010 року для кожного знака зодіаку опублікований на сайті "Калейдоскоп гороскопів".

    Овен - Гороскоп на місяць травень 2010 годателец - Гороскоп на місяць травень 2010 годаблизнеци - Гороскоп на місяць травень 2010 годарак - Гороскоп на місяць травень 2010 годалев - Гороскоп на місяць травень 2010 годадева - Гороскоп на місяць травень 2010 годавеси - Гороскоп на місяць травень 2010 годаскорпион - Гороскоп на місяць травень 2010 годастрелец - Гороскоп на місяць травень 2010 годакозерог - Гороскоп на місяць травень 2010 годаводолей - Гороскоп на місяць травень 2010 годариби - Гороскоп на місяць травень 2010 року
  Висловлюйте свою думку й ділитеся враженнями про прочитаний у спеціальному розділі відгуків про гороскопи й про інші розділи сайту «Калейдоскоп гороскопів». Залишити відкликання до Гороскопа  Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку відносно "Гороскоп на травень 2010", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар
    02486821/04/2010
183


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи