Зустрічаючи останній весняний місяць нам, насамперед, пригадуються безсмертні рядки: цей травень чарівник, цей травень бешкетник, віє свіжим на нас опахалом. Але з погляду астролога, травень 2013 року це ще й період, протягом якого всім нам дарована остання можливість змінити напрямок, виправити й скорегувати рух, у якому йде наше життя.

Цілком імовірно, що тренд, обраний нами в цей період, буде актуальний ще до кінця третього кварталу 2013 року Так чи інакше, навіть ті, хто не планував міняти у своєму житті нічого, на самому початку травня ми раптом виявлять себе в центрі безкомпромісних рішень навколишніх мир, що безповоротно міняють.

Для когось нововведення будуть бажані, лише просуваючи вперед давно намічені особисті інтереси й амбіційні прагнення, надаючи нові можливості й підштовхуючи до прийняття судьбоносних рішень.

Інші зміни навколишньої ситуації можуть містити в собі авторитарні якості, уведені в однобічному порядку й підпорядковуючі нас до покірності, наприклад з боку держави або осіб, що має над нами безпосередній вплив.

Але, незважаючи на джерело, якість і наше відношення до таких змін, у нас буде шанс закінчити всі старі проблеми, що нагромадилися, щоб без зайвих хвилювань перейти до прийняття рішень здатних кардинальним образом вплинути на нашу долю.

  Травень 2013 року, гороскоп на місяцьЧитайте зодіакальний гороскоп на травень 2013 року для кожного знака зодіаку опублікований на сайті "Калейдоскоп гороскопів".

    Овен - Гороскоп на травень 2013 годателец - Гороскоп на травень 2013 годаблизнеци - Гороскоп на травень 2013 годарак - Гороскоп на травень 2013 годалев - Гороскоп на травень 2013 годадева - Гороскоп на травень 2013 годавеси - Гороскоп на травень 2013 годаскорпион - Гороскоп на травень 2013 годастрелец - Гороскоп на травень 2013 годакозерог - Гороскоп на травень 2013 годаводолей - Гороскоп на травень 2013 годариби - Гороскоп на травень 2013 року
  Висловлюйте свою думку й ділитеся враженнями про прочитаний у спеціальному розділі відгуків про гороскопи й про інші розділи сайту «Калейдоскоп гороскопів». Залишити відкликання до Гороскопа  Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку відносно "Гороскоп на місяць травень 2013 року", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар
    01081818/04/2013
117


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи