Нарешті новий 2013 рік жовтого Пацюка вже поруч із нами. Дивлячись у перспективу, гороскоп на 2013 рік обіцяє всім нам не тільки виконання заповітних бажань, але й боротьбу, завдяки якій здобута перемога буде особливо солодка й бажана.

Незважаючи на прийдешні труднощі, що покликано небесами, зміцнить наш дух і мотивувати прагнення, новий 2013 рік обіцяє замість воістину царські дарунки.

Новий 2013 рік - це початок нової епохи в житті всього людства, початок нової більше щасливого життя для кожного з людей.

Не хвилюйтеся ні про що на самому початку січня, помнете, щоб не відбувалося в житті людей у цей час, всі, на що здатно людство на початку нового року - це умиротворене споглядання в'януло подій, що протікають своєю чергою, єдиною метою яких є заповнення новостного вакууму.

Однак до честі 2013 року слід зазначити, що цей рік припас усім нам незабутнє політичне шоу - вибори президента республіки Грузія, що призначена на 5 січня 2013 року.

Буде некоректним робити якісь прогнози на рахунок цієї події, тим більше що в усіх хто не зможе виїхати в ці дні на відпочинок, буде прекрасна можливість провести незабутні хвилини, насолоджуючись результатами виборів у цій близькій за духом, але такій далекій країні.

Початок нового перехідного періоду вже з нами, вони починаються тут і зараз, на самому початку січня 2013 року, року жовтого земляного Пацюка по китайському місячному календарі Початок перших боязких кроків нового 2013 року прийде на середину січня.

Поступово й неспішно ми відчуємо вплив свіжого вітру і його впливу на своє життя, побачимо й усвідомлюємо перспективи найближчих подій.

Але деякі знаки зодіаку вже на початку січня зрозуміють безповоротність збіглої епохи застою останнього десятиліття.

Вони побачать ознаку тієї бури, що насувається, чиї гуркоти грому возвестят про прихід нової епохи, нового періоду, нового повороту їх всудьбе.

Січень 2013г Зодіакальний гороскопЧитайте зодіакальний гороскоп на січень 2013 року жовтого пацюка для кожного знака зодіаку опублікований на сайті "Калейдоскоп гороскопів".

    Овен - Гороскоп на січень 2013 годателец - Гороскоп на січень 2013 годаблизнеци - Гороскоп на січень 2013 годарак - Гороскоп на січень 2013 годалев - Гороскоп на січень 2013 годадева - Гороскоп на січень 2013 годавеси - Гороскоп на січень 2013 годаскорпион - Гороскоп на січень 2013 годастрелец - Гороскоп на січень 2013 годакозерог - Гороскоп на січень 2013 годаводолей - Гороскоп на січень 2013 годариби - Гороскоп на січень 2013 року
  Висловлюйте свою думку й ділитеся враженнями про прочитаний у спеціальному розділі відгуків про гороскопи й про інші розділи сайту «Калейдоскоп гороскопів». Залишити відкликання до Гороскопа  Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку відносно "Гороскоп на січень 2013г, початок нової ери", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар
    0972321/12/2007
133


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи