У персональних гороскопах багатьох знаків зодіаку на початку 2013 року видні прямі вказівки на прийдешні зміни в житті людей породжених під тим або іншим зодіакальним сузір'ям. Небесний механізм почав рухатися, планомірно обновляючи й пожвавлюючи земне життя, воно, розчистивши шлях, дав надію на перетворення й початок нової ери.

Багато хто з важких і довгострокових аспектів планет, що перебували на своїх насиджених місцях досить довгий час, вибудувалися в зовсім новій конфігурації.

З початком нового періоду, поступового зникнення турбот минулого року й з обліком нового планетарного миропорядка швидкої появи, що обіцяє, нових позитивних і творчих енергій, кожний повинен випробовувати почуття полегшення й приплив оптимізму.

Страх перед кожним нововведення завжди існував у душі людини, але нам варто визнати, що ми не маємо сил повернути час назад і знову мати справу з тими силами, що тривожили наші душі торік.

Навпроти, не оглядаючись назад необхідно вибрати новий шлях, підібрати новий спосіб і метод рішення завдань відповідному новому дню.

І чим раніше кожний з нас усвідомлює необоротність подій нового періоду, тим швидше й безболезненней ми ввійдемо в нову еру обіцяних небесами змін.

  Лютий 2013г Зодіакальний гороскопЧитайте зодіакальний гороскоп на лютий 2013 року для кожного знака зодіаку опублікований на сайті "Калейдоскоп гороскопів".

    Овен - Гороскоп на лютий 2013 годателец - Гороскоп на лютий 2013 годаблизнеци - Гороскоп на лютий 2013 годарак - Гороскоп на лютий 2013 годалев - Гороскоп на лютий 2013 годадева - Гороскоп на лютий 2013 годавеси - Гороскоп на лютий 2013 годаскорпион - Гороскоп на лютий 2013 годастрелец - Гороскоп на лютий 2013 годакозерог - Гороскоп на лютий 2013 годаводолей - Гороскоп на лютий 2013 годариби - Гороскоп на лютий 2013 року
  Висловлюйте свою думку й ділитеся враженнями про прочитаний у спеціальному розділі відгуків про гороскопи й про інші розділи сайту «Калейдоскоп гороскопів». Залишити відкликання до Гороскопа  Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку відносно "Гороскоп лютий 2013, прискорення процесу змін.", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар
    0898825/01/2013
52


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи