Поперед нас очікує місяць грудень, заключний підсумковий період усього 2007 року. Як нам бачиться найбільш значимою астрологічною подією, що у тім або іншому ступені повинне вплинути на хід подій усього періоду, гороскопа на грудень 2013 року стане період ретроградного Марса з 15 листопада впритул по 31 грудня 2007г у сузір'ї Рак.

Найбільший вплив ця планета зробить на таких власників зодіакальних знаків як Рак і Козеріг.

Енергії Марса вистачить практично на всіх, інші знаки зодіаку так само не залишаться осторонь від його неоднозначного впливу в останній місяць року, що йде, однак вплив ретроградного Марса на відміну від впливу на знак Раку й Козерога, для інших знаків зодіаку найчастіше буде носити деструктивний характер.

З'являючись, у такому чутливому знаку зодіаку як Рак, планета Марс вивільняє в нас тенденцію до нетерпимості, дратівливість, схильність до незадоволеності й до розчарування, як у власних досягненнях, так і в навколишніх подіях.

Що ж, при наявності ретроградного Марса в знаку зодіаку Рак шанси для всіх власників зодіакальних знаків у грудні випробовувати на собі дратівливість і нестриманість зростають, принаймні, доти, поки всі ми не звикнемо до нових змін у нашім житті прийдешнім у цей період.

Так на приклад, незважаючи на те, що гороскоп на грудень 2007г передвіщає Раку й Козерогові досить комфортний місяць, вони так само відчують на собі напружену обстановку грудня, навіть власникам цих знаків зодіаку буде потрібно якийсь час, щоб звикнути до нової обстановки У цілому, всі ретроградні фази будь-яких планет відомі нам лише одним фактом, а саме тим, що завжди передвіщають небезпеки, проблеми, затримки й перешкоди в нашім житті.

Однак часто це може стосуватися тільки тих людей хто нездатний прийняти нововведення, не хоче, не може, не бажає протистояти черговій перевірці свого характеру й сили духу.

Іноді буває й так що нас тримають старі проблеми, що нагромадилися за попередній період, ситуація коли доводиться платити по рахунках за нашу власну безалаберность.

На закінчення можна сказати, що у зв'язку з тим, що грудень тією чи іншою мірою стане періодом випробувань, кращою радою на майбутній місяць стане звільнення від небажаних проблем і обтяжних зобов'язань.

Варто розчистити свій шлях, звільнити свій графік і не забути викроїти якийсь час, щоб приділити увага своїм близьким людям, тому що тільки на них ми по-справжньому можемо покластися у важку хвилину.

Зрештою, спереду новий 2013 рік, новий період з новими можливостями й новими перспективами, імовірно, це не всім удасться, але залишати якнайменше невирішених завдань і проблем на 2013г, буде логічним і мудрим рішенням.

Зодіакальний гороскоп на листопадЧитайте зодіакальний гороскоп на грудень 2007 року для кожного знака зодіаку опублікований на нашім сайті. Овна - Гороскоп на грудень Телець - Гороскоп на грудень Близнюки - Гороскоп на грудень Рак - Гороскоп на грудень Лев - Гороскоп на грудень Діва - Гороскоп на грудень Терези - Гороскоп на грудень Скорпіон - Гороскоп на грудень Стрілець - Гороскоп на грудень Козеріг - Гороскоп на грудень Водолій - Гороскоп на грудень Риби - Гороскоп на грудень   Висловлюйте свою думку й ділитеся враженнями про прочитаний у спеціальному розділі відгуків про гороскопи й про інші розділи сайту «Калейдоскоп гороскопів».

Залишити відкликання до Гороскопа  Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку відносно "Гороскоп на грудень 2007 року, період ретроградного Марса.

", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар

    01914116/11/2007
163


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи