Нарешті наступає довгоочікуваний серпень 2013 року - час, коли многим прийде распрощаться з минулим і гідно зустріти новий період. Серпень стане переломним моментом для всього людства, саме зараз наступає той момент, коли земне життя людини ніколи не буде такий як колись.

У цьому й наступному 2014 році нам ще має бути побачити ще більш знаменні події в житті планети, однак зараз не слід очікувати якихось кардинальних змін, тому що саме по собі початок періоду змін не повинне обов'язково супроводжуватися якимись, наприклад катастрофічними, катаклізмами.

Насправді, незважаючи на достаток значимих астрологічних подій у серпні 2013 року, практично жодне з них не набуде серйозного ефекту в майбутньому місяці, що отраженно в гороскопі всіх знаків зодіаку.

Проте, вектор прийдешніх змін, показаний людству у вигляді знамень, у серпні 2013 року буде більш ніж очевидний.

У кожному персональному випадку ситуація буде складатися унікальним образом у різних областях людської життєдіяльності, поставивши одних людей перед вибором всього їхнього життя й безоплатно нагородивши інших.

Однак, як і за всіх часів, успіх або повний провал всіх перетворень таїться усередині людини, навіть знаючи прийдешні перспективи, ви завжди самостійно робите єдино правильний вибір, від якого залежить ваш успіх, любов, надії - це вибір, від якого залежить все ваше життя.

  Август 2013 року, гороскоп на місяцьЧитайте зодіакальний гороскоп на серпень 2013 року для кожного знака зодіаку опублікований на сайті "Калейдоскоп гороскопів".

    Овен - Гороскоп на місяць серпень 2013 годателец - Гороскоп на місяць серпень 2013 годаблизнеци - Гороскоп на місяць серпень 2013 годарак - Гороскоп на місяць серпень 2013 годалев - Гороскоп на місяць серпень 2013 годадева - Гороскоп на місяць серпень 2013 годавеси - Гороскоп на місяць серпень 2013 годаскорпион - Гороскоп на місяць серпень 2013 годастрелец - Гороскоп на місяць серпень 2013 годакозерог - Гороскоп на місяць серпень 2013 годаводолей - Гороскоп на місяць серпень 2013 годариби - Гороскоп на місяць серпень 2013 року
  Висловлюйте свою думку й ділитеся враженнями про прочитаний у спеціальному розділі відгуків про гороскопи й про інші розділи сайту «Калейдоскоп гороскопів». Залишити відкликання до Гороскопа  Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку відносно "Гороскоп на місяць, серпень 2013 року", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар
    01142416/07/2013
141


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи