У квітні 2013 року минуле й майбутнє в нашім житті остаточно розділяє непереборна прірва. 1 квітня - нікому не вірячи, так цікаво починається цей новий період, що спалює всі мости до минулого життя.

Усе найбільш важкі й дратівні тенденції останнього часу, що виникли завдяки несприятливому розташуванню небесних сфер, починають зворотний рух.

Ґрунт під нашими ногами знову знаходить твердінь Квітень 2013 року надає в наше розпорядження безліч нових можливостей і стимулів для поступального руху вперед, можливо вибір таких нових шляхів просування навіть занадто великий.

У своїй більшості власників різних знаків зодіаку тільки-тільки стали знаходити баланс сил і щиросердечний спокій, але вже в першій декаді квітня вкрай виражена необхідність рухатися вперед із все більшим прискоренням змушує їх знову вийти з тільки що знайденої рівноваги.

Однак дороги назад ні, у квітні немає місця очікуванням і глибоким міркуванням над тим як правильно надходити в кожному конкретному випадку.

У такій ситуації у виграші виявляться ті знаки зодіаку, кому самою природою подарований дарунок інтуїції й здатність на рівні підсвідомості передбачати результат прийнятих поспішних рішень Проте, для більшості представників зодіакального кола у квітні 2013 року планети нададуть необхідний ступінь захисту й гнучкість підходу в рішенні пекучих питань.

Інакше кажучи, ми недолжни сліпо, у кризовий момент, прибігати до поспішних дій, але й недолжни надмірно хвилюватися про здійснення те отут, те там помилкових дій, тому що це закладено в самій людській природі.

  Квітень 2013 року Зодіакальний гороскопЧитайте зодіакальний гороскоп на квітень 2013 року для кожного знака зодіаку опублікований на сайті "Калейдоскоп гороскопів".

    Овен - Гороскоп на квітень 2013 годателец - Гороскоп на квітень 2013 годаблизнеци - Гороскоп на квітень 2013 годарак - Гороскоп на квітень 2013 годалев - Гороскоп на квітень 2013 годадева - Гороскоп на квітень 2013 годавеси - Гороскоп на квітень 2013 годаскорпион - Гороскоп на квітень 2013 годастрелец - Гороскоп на квітень 2013 годакозерог - Гороскоп на квітень 2013 годаводолей - Гороскоп на квітень 2013 годариби - Гороскоп на квітень 2013 року
  Висловлюйте свою думку й ділитеся враженнями про прочитаний у спеціальному розділі відгуків про гороскопи й про інші розділи сайту «Калейдоскоп гороскопів». Залишити відкликання до Гороскопа  Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку відносно "Гороскоп на квітень 2013 року, переваги інтуїції", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар
    0651518/03/2013
101


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи