Травень 2014 року - кінець весни попередньому непростому періоду літа, у жаркому сутінку якого можуть, нарешті, втілитися таємні чаянья й зникнути надії міцно єднальні нас спрошлим. У центрі уваги вищих сил виявляться представники знака зодіаку Овен і Телець.

Дві правлячі планети цих знаків Марс і Венера, у травні рухаються через зодіакальне сузір'я Овна, при цьому, що немаловажно Венеру незначно випереджає Марса, обіцяючи всім нам незабутній період страсті, підвищеної енергетики й неймовірної заплутаності сюжету у вічній п'єсі за назвою любов.

Все логично, наприкінці весни ситуація в сфері амурних справ наближається кразвязке.

Так само, у цьому місяці безліч ретроградних планет поміняє свій рух назад, починаючи новий відлік для тих, хто не встиг скористатися випадком, що випав, у попередній період.

Планета Меркурій з 6 травня виявиться ретроградної в сузір'ї зодіаку Близнюки, Меркурій відновить свій прямий рух 30 травня, уже перебуваючи в сузір'ї Тельця.

Ретроградний Сатурн змінить свій рух 16 березня.

Не слід забувати про повню 8 травня в сузір'ї Скорпіона, і молодику 24 травня в сузір'ї Близнюків.

Все це говорить про можливі утруднення в сфері взаємин з оточуючими людьми, про те, що не всі, тому що вам здається або тому що ви хотіли б бачити   Місяць травень 2014 року, гороскоп на місяцьЧитайте зодіакальний гороскоп на місяць травень 2014 року для кожного знака зодіаку опублікований на сайті "Калейдоскоп гороскопів".

    Овен - Гороскоп на місяць травень 2014 годателец - Гороскоп на місяць травень 2014 годаблизнеци - Гороскоп на місяць травень 2014 годарак - Гороскоп на місяць травень 2014 годалев - Гороскоп на місяць травень 2014 годадева - Гороскоп на місяць травень 2014 годавеси - Гороскоп на місяць травень 2014 годаскорпион - Гороскоп на місяць травень 2014 годастрелец - Гороскоп на місяць травень 2014 годакозерог - Гороскоп на місяць травень 2014 годаводолей - Гороскоп на місяць травень 2014 годариби - Гороскоп на місяць травень 2014 року
  Висловлюйте свою думку й ділитеся враженнями про прочитаний у спеціальному розділі відгуків про гороскопи й про інші розділи сайту «Калейдоскоп гороскопів». Залишити відкликання до Гороскопа  Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку відносно "Гороскоп на травень", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар
    11736211/04/2014
82   Гороскоп на травень із точністю зійшовся з подіями цього місяця знака Скорпіон. Якщо не так уже вірила гороскопам, то зараз повірила як ніколи.
    надіслав: Без Ім'я24/05/2014
  


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи