Чому люди не літають - ларчик відкривається просто, тому, що вони люди. Ну а якщо серйозно, те хотілося б указати на, те, що ми давно перестали по-справжньому широко мріяти, оселившись у містах, ми навіть не бачимо зірок, наше небо 365 днів у році затягнуто смогом, а вікна квартир виходять на вікна будинку навпроти.

Усе ставати ще більш гостро й запутанней, коли навколишні обставини заганяють тебе в кут.

У такі моменти людини традиційно відвідують думки - «а може кинути всі, стати пустельником, виїхати в яку-небудь глухомань, господарюючи радуватися життю, насолоджуючись природою».

Ну, не можна звичайно заперечувати, що й такий варіант має право на існування, однак чому ж тоді лише одиниці (так звані дауншифтери) кидають престижну роботу, комфортне життя в місті й навіть матеріальні блага, обчислювальні цифрами з багатьма нулями Нам насправді нема чого соромитися того що ми не просто частина природи, але вже давно представники технологічної культури яка не тільки невіддільна від нашої культури, але й ми не в змозі обійтися без технологій і того комфорту який вони нам забезпечують.

Більше того, якщо брати людство в цілому, то воно вже давно не в змозі фізично виживати без технологічних переваг забезпечуваних цивілізацією.

У нас попросту вже давно немає вибору, тільки рух уперед.

Так що добровільна відмова від благ цивілізованого миру - це блаж.

Людина не може, кинувши все піти до «своїх корінь», повністю відгородившись від іншого миру забором.

Істота, що називає себе людиною, незручно існувати поза суспільством або поза цивілізацією - це буде вже не людина.

Але із кризою, що насувається, і спадом в економіці, багатьох, так чи інакше, будуть відвідувати схожі думки, у чому в принципі немає нічого негожого, якщо ви, все-таки, усвідомлюєте нереальність, або навпроти в реальності наслідків здійснення такої мрії Альтернативний шлях, звичайно ж, існує, дійсно можна піти від проблем, що давлять, міського будня ведучи отшельнический спосіб життя, але беручи до уваги вищесказане - це малодушність.

Непотрібно йти від проблем, зустріньте їхній віч-на-віч, не прогинайтеся під мінливий мир навколо вас, зробіть усе, що у ваших силах, щоб цей мир відповідав вашим вимогам.

  Лютий 2014 року, гороскоп на місяцьЧитайте зодіакальний гороскоп на лютий 2014 року для кожного знака зодіаку опублікований на сайті "Калейдоскоп гороскопів".

    Овен - Гороскоп на місяць лютий 2014 годателец - Гороскоп на місяць лютий 2014 годаблизнеци - Гороскоп на місяць лютий 2014 годарак - Гороскоп на місяць лютий 2014 годалев - Гороскоп на місяць лютий 2014 годадева - Гороскоп на місяць лютий 2014 годавеси - Гороскоп на місяць лютий 2014 годаскорпион - Гороскоп на місяць лютий 2014 годастрелец - Гороскоп на місяць лютий 2014 годакозерог - Гороскоп на місяць лютий 2014 годаводолей - Гороскоп на місяць лютий 2014 годариби - Гороскоп на місяць лютий 2014 року
  Висловлюйте свою думку й ділитеся враженнями про прочитаний у спеціальному розділі відгуків про гороскопи й про інші розділи сайту «Калейдоскоп гороскопів». Залишити відкликання до Гороскопа  Якщо ви бажаєте залишити коментар або висловити думку відносно "Гороскоп на лютий", ви можете зробити це, воспользовашись наступною формою:Додати коментар
    02034615/01/2014
84


Загадкове і Таємниче:
Гороскоп з його зодіакальним колом прийшов до нас із глибини століть як культурна спадщина наших предків У традиційні до індустріаль
Діва - шостий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Мутабельний (непостійний, мінливий). Керуюча
Телець - другий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Земля Властивість знака: Фіксований
Скорпіон - восьмий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Фіксований (постійний,
Стрілець - дев'ятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вогонь Властивість знака: Мутабельний
Риби - дванадцятий знак зодіакального гороскопа Стихія знака: Вода Властивість знака: Мутабельний (непостійний,

Гороскопи