Знак зодіаку ВодолійЗнак зодіаку Водолій (21 січня - 20 лютого) - перебуває під впливом Сатурна. Символи Водолія: крила, срібні рука, політ птахів, юність, зиґзаґи, мудрець і властиво водолій.

Кольору, властивому цьому знаку зодіаку: зелений^-зелений-синьо-зелений, фіолетовий, ліловий, сірий.

Чорний - невдалий колір для Водолія.

Талісманами Водолія є ікона й ключ.

Удалі для Водолія дні тижня: субота, середовище.

Несприятливий день - неділя.

Щасливі цифри Водолія: 2, 4 (і всі, які діляться на 4), 8, 9, 11, 13.

Знак зодіаку Водолій у дні з 21 січня по 1 лютого (час Венери) сприяє народженню людей делікатних і соромливих, схильних до меланхолії й витончених у любові.

Породжені з 2 по 12 лютого, коли домінуючою планетою є Меркурій, виростають натурами ніжними, розумними й небагато марнолюбним, наділеним розумінням справедливості й відмінним почуттям гумору.

З 12 по 20 лютого (вплив Місяця) Водолій породжує людей стриманих, скромних і чутливих, що часто разочаровиваются, чесних і непохитних, приємних у спілкуванні.

Більшість Водоліїв не люблять зовнішні ефекти й театральність у відносинах з іншими людьми, вони не люблять імпозантність і не надягають маску, щоб зробити сприятливе враження на співрозмовника.

Вони зневажають умовностями, але, проте, у сімейних справах залишаються досить старомодними.

Водолії дуже цікаві, люблять все нове й незрозуміле.

Вони мають тонкий щиросердечний склад і вічно коливаються між розумом і інстинктами.

Знак зодіаку Водолій сприяє релігійності й захопленню містикою.

Люди, що народжуються під цим знаком, добре почувають природу, часто стають вегетаріанцями, рідко випробовують до кого-небудь сильну ненависть.

Водолії чутливі й небагато наївні.

Нерідко вони страждають від своєї довірливості.

Інші ж уміють стримувати свою чутливість і, гостро, але непомітно для навколишніх, переживаючи кожний промах, зосереджують на майбутньому й домагаються в житті більших успіхів.

Вони не люблять, коли ними командують або заважають робити те, що вони вважають правильним і необхідним.

Через це вони можуть бути ревнивими й недоброзичливими.

У любові знак зодіаку Водолій часто змішує реальність і свої мрії.

Любить оточувати об'єкт своєї пристрасті ореолом містичної романтики, що рідко відповідає реальності.

Занадто ідеалізуючи свого обранця, він часто разочаровивается в ньому.

Втім, любов рідко ламає їх.

Вона проходить крізь них, але не спалює їхнє серце.

Водолії люблять чистоту у відносинах - і в любові, і в дружбі.

Водолії не люблять шлюб, що занадто обмежує їхню волю.

Вони розводяться частіше будь-яких інших знаків зодіаку.

Жінки-водолії при виборі обранця не зважають на умовності й не шукають компромісів, мало обертаючи уваги на національність, релігію або професію улюбленого.

Вони надзвичайно жіночні й чутливі, люблять і цінують свою волю.

Відношення жінки-водолія до чоловіка в значній мірі залежить від того, наскільки він намагається бути відданим, люблячим і турботливим.

Його байдужість і лінь можуть погасити її пристрасть, але якщо він робить всі, щоб виправитися, то завжди одержить другий шанс.

Кращі партнери для Водолія: Близнюки, Терези, Лев, Стрілець, Риби.

З Тельцем Водолієві краще не зв'язуватися.


Загадкове і Таємниче:
2012-й рік стане продовженням усього гарного, що почалося в 2011-м. Зміни будуть тільки до кращого. Водолії не повинні боятися експеримент
2012-й дуже сприятливий з погляду кар'єри. У діловій сфері зліт не тільки можливий, але й неминучий – він чекає навіть тих, хто зовсім п
2012-й – не найлегший рік з погляду роботи й кар'єри. Деяких успіхів вдається домогтися, але досягаєте ви їхньою ціною більших зусиль.
Гороскоп на 2012 рік для Терезів говорить про те, що «наступив час урожаю» - тобто протягом усього року ви будете пожинати плоди св
У першій половині року вам доведеться відстоювати своє право на самостійні рішення, вступати в суперечки з людьми, які значно сильніш
2012-й – не дуже значний для вас рік. Зірок з неба ви не вистачаєте, і навіть деяке просування по кар'єрним сходам не міняє ваше ділове

Точний гороскоп