Знак зодіаку ДіваЗнак зодіаку Діва (24 серпня - 23 вересня) перебуває під впливом Меркурія. Символи цього знака зодіаку: діва, чан, куб.

Квітами Діви є: зелений, блакитний, фіолетовий і білий.

До числа талісманів Діви ставляться: астра й коник.

Щасливим днем тижня для Діви є середовище, а несприятливими днями - четвер і п'ятниця.

Сприятливі числа Діви: 3, 5 (і всі числа, кратні 5), 6, 12 (і числа, що діляться на 12), 20, 27.

У період з 24 серпня по 2 вересня (дні впливу Сонця), знак зодіаку Діва народжує людей, наділених почуттям гармонії, урівноваженістю, тягою до спокійного й стабільного життя.

Ті ж, хто народжується в дні з 3 по 11 вересня, у період впливу Венери, як правило, соромливі й потайливі, у любові сохраняющие вірність одному партнерові.

Під впливом Меркурія з 12 по 23 вересня народжуються люди скромні, нерідко ледачі, але компенсирующие лінь розумом і спритністю.

Знак зодіаку Діва - один із самих складних і неоднозначних.

Людям, породженим під цим знаком, властиві кілька різних типів характерів, хоча практично всі вони мають ясний розум, володіють логікою й дедукцією, при цьому мало уваги обертаючи на інтуїцію.

Більшість Дівши сполучить розум з високою працездатністю й умінням успішно займатися будь-якою справою.

Кращі з них стають великими мислителями, гірші - занудами.

Деякі Діви зайво стримані й сковані.

Такі люди схильні до надмірної педантичності, збиранню, дріб'язковому плануванню.

На противагу їм, інші Діви випробовують теперішній психологічний понос, спрагу влади й сили, вони можуть бути досить егоїстичні й жорстокі.

Часто зустрічається й третій, змішаний тип, те стриманий, те шалений.

Всі вони віддають перевагу класичному стилю одягу, не прагнучи до особливої оригінальності, але вміючи підбирати свій костюм і робити сприятливе враження.

У любові Діви рідко проявляють божевільну пристрасть.

Вони занадто схильні аналізувати свої почуття, намагаючись уникнути непотрібного болю, хоча найчастіше їхнього почуття сильніше, ніж вони самі думають.

Жоден знак не народжує стільки холостяків і старих дівши, як знак зодіаку Діва. Занадто часто вони упускають свій шанс через скутість і непотрібну обережність, особливо на самому ранньому етапі відносин.

Втім, нерідко наприкінці життя в них пробуджується нежартівлива пристрасть.

У відносинах діви намагаються довести любов не словами, а справами.

Вони здатні на щиру відданість, нічого не потребуючу замість.

Вони люблять щирість і моральну чистоту відносин.

Не знаходячи цього, вони можуть зволіти таким відносинам самітність.

Нерідко жінки-діви уникають вагітності, боячись втратити свою красу, зате зважившись на цей крок, вони стають турботливими матерями, охоче відмовляючись від своєї незалежності.

Кращими партнерами в дружбі й Любові для діви є Телець, Рак, Скорпіон і Козеріг, у той же час, украй рідко бувають удалими їхні відносини з Овном і Стрільцем.


Загадкове і Таємниче:
2012-й рік стане продовженням усього гарного, що почалося в 2011-м. Зміни будуть тільки до кращого. Водолії не повинні боятися експеримент
2012-й дуже сприятливий з погляду кар'єри. У діловій сфері зліт не тільки можливий, але й неминучий – він чекає навіть тих, хто зовсім п
2012-й – не найлегший рік з погляду роботи й кар'єри. Деяких успіхів вдається домогтися, але досягаєте ви їхньою ціною більших зусиль.
Гороскоп на 2012 рік для Терезів говорить про те, що «наступив час урожаю» - тобто протягом усього року ви будете пожинати плоди св
У першій половині року вам доведеться відстоювати своє право на самостійні рішення, вступати в суперечки з людьми, які значно сильніш
2012-й – не дуже значний для вас рік. Зірок з неба ви не вистачаєте, і навіть деяке просування по кар'єрним сходам не міняє ваше ділове

Точний гороскоп