На Русі, гадання на любов з використання квіток ромашки відомі здавна. Цим гаданням, у теплу пору року, захоплювалося практично все молоде незаміжнє населення жіночого роду.

Як і в старі ідея до геніальності дуже проста, ціль гадання довідатися, як ставиться до дівчини той або інший парубок.

По етнографічних записах, що дійшли до нас, навіть це просте гадання має свої правила, хоча й досить прості.

По відомостях, що дійшли до нас, уважалося, що за часом найкраще для цього гадання підходить вечірній світанок, коли треба з ромашкового куща вибрати навмання один із квіток і вимовляючи “Любить - не любить” у певній обраній послідовності відривати в неї по пелюстку, а результатом стане відповідь на якому закінчиться ромашка.

Для більшої впевненості в непередбачуваності відповіді, у традиційному варіанті ромашку варто тримати в правій руці, а пелюстки відривати за допомогою лівої Це гадання на стільки просте й природне для сільської місцевості, що, на жаль, ніхто всерйоз не займався дослідженнями його виникнення, що в загальному-те по всій видимості має практично безнадійні перспективи. Однак, незважаючи на всі труднощі, мені вдалося знайти одну стародавню легенду, що хоч і непрямим образом говорить про древні джерела гадання на квітах ромашки. Єдине, що поки дотепер залишається таємницею це джерела цієї легенди Легенда про те, чому люди ворожать на квітах ромашки У старожитні часи жила на світі гарна юна дівчина, була вона прекрасної як ранкова зоря, скромної як самотня береза в саду й ніжної як подув вітру. У дівчини був улюблений по ім'ю Ромаш, молоді люди так любили один одного, їхня любов була настільки піднесеної, що всім навколишньої здавалося, що їхня любов послана їм з небес богами. Жодного дня закохані не проводили друг без друга, купаючись у променях своїх ніжних почуттів, не упускаючи можливості зайвий раз виявити свою прихильність один одному. Один раз Ромаш приніс у подарунок своєї улюбленої маленька квітка з білими пелюстками й сонячно-рудою голівкою. Ніхто раніше не видал такої квітки, і дівчина годинниками любувалося ім. Його проста й скромна краса немов була списана з її, такі ніжні й прекрасні думки навівав його аромат, що квітка не залишила дівчину байдужої «Де ти добув таке чудо», запитала дівчина у свого коханого, на що Ромаш відповів: «У сні я мріяв про тебе, ти - моя любов, як сонечко в ночі з'явилася мені в снах і перетворилася в цю квітку, а коли я прокинувся цю квітку лежав у мого узголів'я.». «Як прекрасно!», сказала дівчина, «Давай назвемо його Ромашкою від твого ім'я.», і парубок не заперечував. «Невже це єдина квітка ромашки на всьому білому віті? Давай поділимося нашим щастям з усіма закоханими, ти збереш якнайбільше цих квітів і ми подаруємо любов всім людям.», сказала дівчина. Ромаш прекрасно розумів, що неможливо дістати квіти зі сну, але там де є одна квітка, повинен бути й інший, і він заприсяг що заради їхньої любові він виконає бажання своєї улюбленої. Довго скитался парубок у пошуках цієї квітки, але ніде ніхто навіть не чув про такі квіти. Однак, чи довго коротко, на краю землі, Ромаш зустрів хоронителя снів. «У мене є, то що ти шукаєш.», відповів хоронитель, «але за мої квіти, якщо ти дійсно любиш свою улюблену, ти повинен будеш назавжди залишитися в моїй країні. Тоді я подарую твій улюбленої безкрайнє ромашкове поле.» А заради улюбленої парубок був готовий на всі Нескінченно довго чекала дівчина свого улюбленого, але один раз прокинувшись побачила перед своїм вікном ромашкове поле яке простиралося наскільки вистачало око. Згодом дівчина зрозуміла, що цієї її Ромаш добув для неї обіцяні квіти, зрозуміла, що ніколи більше не побачить свого улюбленого, зрозуміла, що любить вона тільки його й ніколи не полюбить іншого... Дівчина подарувала квіти ромашки всім закоханим, як нагадування, про її неймовірно чисту й вічну любов. І тепер закохані всього миру, відривають від ромашки пелюстки й говорять: «Любить - не любить.», ворожать на цих гарних і ніжних квітах на свого улюбленого, згадуючи про вічну любов двох улюблених Далі: Гадання любить не любить на квітках Ромашки Алекс Хом спеціально для сайту Пророкування Рувсе права захищені. Передрук матеріалів і статей сайту, без письмової згоди ридикюльчика, заборонена. 

Загадкове і Таємниче:
 Загадай бажанняНа цих сторінках будь-який користувач може загадати своє заповітне бажання, завести віртуальне "Дерево бажань" і д
З'являючись на цьому світлі кожний з людей перебувати під впливом певних небесних сил формирующихся на небесах у день і годину його н
Бунтарський дух представників цього знака зрівняємо зі звичками однойменного хижака. Вони так само імпульсивні й непередбачені. При
Люди, породжені під знаком Змії - натури романтичні й витончені. Вони мають природний шарм, витончені, інтуїтивно тягнуться до прекрас
Це, мабуть, один самих необразливих і добродушних знаків китайського місячного гороскопа. От уже про кого дійсно можна сказати: "свята
Один із самих ексцентричних і неоднозначних знаків китайського гороскопа. Півні - мрійники й непоправні романтики. Як правило,

Сучасний гороскоп